Milletvekili: Hastane Asansörü Bozuk! Sağlık Müdürlüğü: İddia Asılsız, Asansörler Çalışıyor!

Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel soysal medya hesabından Ordu Devlet Hastanesinin bozuk olan asansörünün tamiri için 3 aydır Almanya'dan parça beklendiğini açıklamasını geçtiğimiz gün haberleştirmiştik. Haberimiz üzerine Sağlık Müdürlüğü Haber merkezimize haberin yayından kaldırılması talebini ileterek, tüm bloklardaki asansörlerin aktif olarak çalıştığını açıkladı. Dolayısıyla Milletvekili Mustafa Adıgüzel tarafından dile getirilen iddialar yalanlanmış oldu.

Gündem 16.02.2021, 19:30 Güler Sağlam
Milletvekili: Hastane Asansörü Bozuk! Sağlık Müdürlüğü: İddia Asılsız, Asansörler Çalışıyor!

TIKLAYIN

saglikpersoneliHABER.NET olarak sağlık camiasının tüm sorunlarına sitemizde yer vermeye devam ediyoruz. Aylık bir milyon ziyaretçisiyle sağlıkta gündem oluşturan sitemizde geçtiğimiz gün yer verdiğimiz "Hastanenin Bozulan Asansörü 3 Aydır Tamir Edilemiyor!" haberinin ardından Ordu İl Sağlık Müdürlüğü haber merkezimize bilgi notu gönderdi.

Nota göre;

15.02.2021 tarihinde www.saglikpersonelihaber.net adlı sitede yayınlanan ‘hastanenin bozulan asansörü 3 aydır yapılmıyor’ başlıklı haberde Ordu Devlet Hastanesi’nin bozuk olan asansörünün tamiri için 3aydır Almanyadan parça beklendiği iddialarına yer verilmiştir. (https://www.saglikpersonelihaber.net/gundem/hastanenin-bozulan-asansoru-3-aydir-tamir-edilemiyor-h12185.html)

10.12.2020 tarihinde hastanemizdeki tüm asansörler planlı olarak ve sıralı şekilde  bakıma alınmış olup bu bakım sırasında hastane işleyişinin etkilemeyecek şekilde çalışma başlatılmıştır. Hastanemizde hasta transferi yapılan, ziyaretçi, ameliyathane, ek bina asansörleri dahil olmak üzere tüm alanlar için ayrı planlama yapılmıştır. Tadilat plan dahilinde sürdürülmektedir. Sadece 30.01.2021 günü bir asansörümüz bakım halindeyken diğer asansörümüzde arıza vermiş, anında hızlı müdahale edilerek kısa sürede arıza giderilmiş ,süreç takip edilmiştir. Tadilatın başladığı tarihten günümüze kadar hastane işleyişini etkileyecek düzeyde bir arıza ile karşılaşılmamıştır. Bahsi geçen haberdeki 6.kat da dahil olmak üzere hastanemizdeki tüm katlara asansörlerle ulaşım sağlanabilmektedir. Söz konusu haberde bahsi geçen asansörlerle ilgili iddialar asılsız olup halihazırda tüm bloklardaki asansörler aktif olarak çalışmaktadırlar. Asansörlerin tadilatı süresince günlük başhekimliğimize bilgilendirme yapılmakta olup tadilatın tüm süreçleri yönetimimiz tarafından takip edilmektedir.

Sitenizde yer alan bilgilerinize göre (Firmamıza ait olan saglikpersonelihaber.net’in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri saglikpersonelihaber.net@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.) denilmektedir.

Bu nedenle 15.02.2020 tarihli Sağlık Personeli Haber Net adlı web  sitenizde (https://www.saglikpersonelihaber.net/gundem/hastanenin-bozulan-asansoru-3-aydir-tamir-edilemiyor-h12185.html) linkinde yer alan haberin sitenizden kaldırılmasını talep ederiz.

Ordu İl Sağlık Müdürlüğü

Basın ve Halkla İlişkiler Birimi

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Şahin doğan 2 hafta önce
Herzaman yanındayız
Realist 2 hafta önce
Tam bir paşa devletin arabasıyla eve-heryere gider gelir şahsına kullanır 15 yıl lojmanda oturur siyasetçilerden hangisi güçlüyse akp-mhp-chp farketmeksizin işini halleder yeterki koltuğunu sağlama alsın. Garibanın hiiiçç gözünün yaşına bakmaz. Büyük bir güç zehirlenmesi yaşamaktadır. Dinlenmesinin zamanı gelmiştir.
osman 2 hafta önce
yav arkadaş biri ilde biri siyasetçi diğer bürokrat iki adamın çatışmasını buraya haber diye koymayın, gerçekten daha ciddi sorunlarımız var. bir de böyle çapsız şeylere denk gelince canımız iyice sıkılıyor
ORDULU 2 hafta önce
ORDU İLİNDE BU BAŞHEKİM VE VEKİL HARİCİ HABER KALMADIMI. ASANSÖR BOZULUR YAPILIR VATAN MİLLET MESELESİMİ BU
11
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?