Maske Uyarısı Yapılan Kadın Hastanenin Camlarını Kırdı!

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir kadın, kendisini maske takması için uyarılması üzerine önce polise hakaretlerde bulundu ardından da cop ile hastanenin camlarını aşağı indirdi.

Gündem 24.09.2020, 18:00 24.09.2020, 18:06 Güler Sağlam
Maske Uyarısı Yapılan Kadın Hastanenin Camlarını Kırdı!

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelen bir kadın, kendisini maske takması yönünde uyaran polis memurlarına ve hastane görevlilerine saldırdı. Hastanede polis odasına giren kadın, polislere ait cop ile odanın camlarını kırdı. Saldırgan kadın polisleri de yaraladı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

CAMLARI KIRDI

TIKLAYIN

Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelen bir kadın, maske takmadığı için uyarılınca adeta terör estirdi. Polis memurlarının ve görevlilerin uyarısı ardından hastanede bulunan polis odasına giren kadın, güvenlik görevlisinin belinden aldığı cop ile polis odasının camlarını kırıp içeride polis memurlarını ve görevlileri yaraladı.

SAVUNMASI HAKARET İÇERİKLİYDİ

Olay sonrası etkisiz hale getirilen kadın gözaltına alındı. Emniyette ifade veren şüphelinin ağır hakaret içerikli bir savunma yapması dikkat çekti. Şüpheli ifadesinde, hem polis memurlarına hem de görevlilere maske konusundan dolayı sitem ettiğini söyleyerek polis odasının camını kırmadığını ileri sürdü. Kadının saldırı anı anbean güvenlik kameralarına yansıdı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Aatar 4 ay önce
Önce şeyedin sonra hapis. Şeysiz kalmış gergin belli
Att 4 ay önce
Acilen tutuklu yargılama, x ray cihaz kontrolü gelmeli. Polis kontrolünde. Bıçakla hastanede gezen adamlar var.
Hemşire sağlık personeli 4 ay önce
BİLGİSİZ, BİLİNÇSİZ, KENDİNİN BİLE FARKINDA OLAMAYAN ZAVALLI, ACİZ, GÖRÜNTÜSÜ İNSANA BENZEYEN CANLI TÜRÜNÜN BİR ÜYESİ DAHA BİZE SALDIRMIŞ. ACINASI ZAVALLILIĞININ ACISINI BİZDEN ÇIKARMAYA ÇALIŞMIŞ.
kerim i 4 ay önce
insanoğlunun evriminin son noktası yazık çoook yazık
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?