PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Maske Uyarısı Yapan Doktora ‘Çocuğuma Bakacaksın’ Diye Saldıran Baba Serbest Bırakıldı

Maske takması için kendisine uyarıda bulunan doktora “çocuğuma bakacaksın” diyerek saldırıda bulunan baba gözaltına alınmasının ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Gündem 05.08.2022, 20:24 Cansu Polat
Maske Uyarısı Yapan Doktora ‘Çocuğuma Bakacaksın’ Diye Saldıran Baba Serbest Bırakıldı

Bursa’da bir hastanenin acil servisinde yaşanan olayda; acil serviste görev yapan doktorun çocuğunu muayeneye getiren babaya maske takması yönünde uyarıda bulunmasının ardından baba maske takmayı reddederek çocuğunun tedavisinin yapılmasını istedi.

Uyarılara rağmen maske takmayan babaya bir kez daha telkinde bulunan hekimin maske uyarısına sinirlenen çocuğun babasını hastane güvenliği sakinleştirmeye çalışırken öfkeli baba “benim çocuğuma bakacaksın” diyerek hekimi tehdit etmeye devam etti.

GÖZALTINA ALINIP SERBEST BIRAKILDI

Diğer doktorlar ve hastane güvenliği tarafından odadan çıkarılan Vedat O., güçlükle sakinleştirildi. Dr. Fatıma Bostan saldırgandan şikayetçi olurken, Vedat O., polis ekiplerince gözaltına alındı. Vedat O. 'Görevli memura hakaret' suçlamasıyla çıkartıldığı nöbetçi mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yorumlar (1)
Bitirdiniz ama bitmiyor 2 hafta önce
E o zamam bırakın yasal düzenleme tatavasını. Demek ki hepsi hikaye. Doktorları ne hale düşürdünüz. Hani doktora saldırı katalog suç oluyodu. Hani sorgusuz sualsiz tutuklanıyordu. Erdoğancıyım ve yine oy vericem ama Akparti bazı şeylerin de içine etti malesef. Bu iyi bişey değil. İyi doktorlar kaçıyor devletten ve Türkiyeden. Öyle giderlerse gitsinler demekle olmuyor. Yakın gelecekte iyi doktor bulamadığımız için ya özelde çok pahalı tedavi olacağız yada iyi tedavi bulamadığımız için sürünerek yaşayıp pisi pisine öleceğiz.
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?