Mahalleye Giden Hemşire ve Şoför'e Saldırdılar!

Sabah saatlerinde Şanlıurfa Suruç'ta bir mahalleye giden gezici sağlık ocağı ekibindeki hemşire ile şoför hasta yakını tarafından darp edildi.

Mahalleye Giden Hemşire ve Şoför'e Saldırdılar!

TIKLAYIN

Suruç Yanaloba civarındaki Köseveli'de meydana gelen olay iddiaya göre şu şekilde gelişti: İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı Yanaloba Sağlık Ocağı gezici hizmet ekibi, aşı ve sağlık kontrolleri için Köseveli mahallesine gitti. Buradaki işleri biten ekip, adresinde bulamadıkları bir aileye telefonla ulaşmaya çalıştı ancak ulaşamadı. Mahalledeki kontrolleri tamamlayan ekip, Yanalova'daki sağlık ocağına döndü. Mahallede ulaşılamayan hastanın yakınlarından Halil T. isimli şahıs, sağlık ocağını arayarak "mahalle döndük, gelebilirsiniz" dedi. Görevliler, geri gelemeyeceklerini ancak sağlık ocağına gelmeleri durumunda hastaya bakabileceklerini iletti. Bunun üzerine Halil T. görevliye hakaret etmeye başladı. Telefon görüşmesinin ardından hasta kontrolü etmek için Köseveli'ye tekrar giden ekibin önü mahalle girişinde bir otomobil tarafından kesildi. Araçtan inen hasta yakını Halil T., gezici aracı kullanan şoför Emin E.'yi darp etmeye başladı. Durumu gören hemşire Halime Ö. araya girmek istedi ancak o da darp edildi.

Haber verilmesi üzerine mahalleye gelen jandarma ekipleri, Halil T.'yi gözaltına aldı. Saldırıya uğrayan araç şoförü ile hemşire, Suruç Devlet Hastanesi'nden darp raporu alarak saldırgandan şikayetçi oldu. Jandarmanın başlattığı soruşturma devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020, 00:09

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER