Leyla Hemşire 27 Yaşındaki Kızını Covid-19'dan Kaybetti!

Denizli Buldan Ali Tunaboylu Anadolu Lisesi Müdürü İlhan Ünal ile Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Hemşiresi Leyla Ünal’ın henüz 27 yaşında olan kızları geçtiğimiz gün Kovid-19 salgınına yenik düşerek hayatını kaybetmişti. Kızlarını toprağa veren acılı aile “Allah aşkına” diyerek herkesi uyardı.

Gündem 24.11.2020, 10:04 24.11.2020, 10:08 Güler Sağlam

Buldan’da her sağlık çalışanı gibi şifa dağıtmak için yoğun mesai harcayan hemşire Leyla Ünal ile eğitimci İlhan Ünal’ın kızları Ayşegül Ataş hamileliği sırasında Kovid-19’a yakalandı.

Hamileyken ilaç tedavisi uygulanamayan Ataş’ın bebeği sezeryanla alındı. Sezeryan sonrası hem anne hem de yeni doğan bebeği yoğun bakım tedavisi gördü. Sezeryan sonrası İlaç tedavisine başlanabilen Ataş yoğun bakımdaki mücadelesini dün sabah kaybetti.

TIKLAYIN

27 yaşındaki Ataş’ın vefat haberi ailesi ve Buldan’da büyük hüzne yol açtı.

Ataş’ın cenazesi dün Buldan mezarlığına defnedilirken acılı baba İlhan Ünal yaşadığı acıya rağmen bunu bir görev addederek herkese uyarılarda bulundu.

Ünal yaptığı uyarıda; "Allah rahmet eylesin kızımın mekanı cennet olsun. Allah aşkına maske mesafe temizlik kurallarına uyalım” dedi.

Denizli Gazetesi

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
1
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?