PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Külliye’de EYT Gündemli Ekonomi Toplantısı

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde, Fuat Oktay Başkanlığında düzenlenen ekonomi toplantısının ana gündem konusu emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili düzenleme oldu.

Gündem 06.12.2022, 17:40 Cansu Polat
Külliye’de EYT Gündemli Ekonomi Toplantısı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Başkanlığında bir araya gelen ekonomi yönetimi, emeklilikte yaşa takılanlara yönelik meclise getirilecek düzenlemeyi ele aldı.

Oktay’ın Başkanlık yaptığı toplantıya AK Parti TBMM Grup Başkanı İsmet Yılmaz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ile Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı katıldı.

Yorumlar (4)
2351 2 ay önce
1 oy un bile değerli olduğu bu seçimde YHS nı yok saymak hükumete bir kazanç sağlamayacağı aksine aileleriyle birlikte 500 bini geçen 110 bin YHS nın tercihi seçimlerde etkin rol oynayacaktır.
Sağlık memuru 2 ay önce
Sayın başkanım siz ilk önce sağlıkda ki döner sermayenin adaletsiz dağılımını düzeltin
EYT Lİ 2 ay önce
KOŞULSUZ 99 ÖNCESİ HAKKIMIZ İADE EDİLSİN SAYIN BAKANIM YAŞ GETİRMEK ZATEN TEKRAR EY TLİ DOĞURUR 1993 İŞE GİRİŞ YAŞ 52 DENİYO ZATEN 53 DE EMEKLİLİĞİM DOLUYOR BİZE YAZIK DEĞİLMİ 18 YAŞINDA İŞE BAŞLADIM
Vatandaş 2 ay önce
Eyt çıkarmam diyenler bu gün eyt için toplantı yapmakta. Evet eyt çıksın kimsenin itiraz ettiği yok. Ama madem bu dediginiz lafı yiyeceksiniz neden bu emeklilik kanunu değişti. Neden şimdi eyt madem bende eyt kapsamına gireyim ilerde aynı şartları taşıdığım zaman emekli olayım. Çalışan herkes bu kapsama alınsın. Eyt diye birşey ortaya çıktı su an çalışan herkes ilerde eyt li olacak zaten ve şimdi bu kadar kişi emekli olacak tabi bir çakallık cevirmezlerse. Eee sonrası sgk bu kadar kişiye nasıl maaş ödeyecek. Yine eyt li emekli ve diğer çalışanlar bu açığı biz kapatacağız. Yani bu eyt maaşları bizim cebimizden çıkacak. Yine zam yine yetmeyen maaşlar bunların hepsi secimden sonra daha da acı şekilde bizden çıkacak.
Günün Anketi Tümü
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
Yılbaşında Maaşlara Sizce Yüzde Kaç Zam Yapılacak?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.