Koronaya Meydan Okuyan Başhemşire: Korona Servisini Terlikle Gezdi

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri ve Kalite Müdürü Gonca İlter hiçbir koruyucu kıyafet girmeden corona servisini gezdi. İlter ardından sandalet ve aynı kıyafetlerle diğer servisleri dolaştı.

Gündem 11.09.2020, 12:38 11.09.2020, 12:43 Güler Sağlam
Koronaya Meydan Okuyan Başhemşire: Korona Servisini Terlikle Gezdi

Bağımsız Kocaeli. com 'dan Ugur ENÇ'in haberine göre;

TIKLAYIN

Corona virüsü yayılımının hızla arttığı bugünlerde Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde skandal görüntüler yaşandı. Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri ve Kalite Müdürü Gonca İlter önceki gün hastane servislerini ziyaret etti. İlter hastanenin 5. katında yer alan corona virüsü servisine gitti. Burada hiçbir koruyucu girmeden ekip arkadaşlarıyla birlikte dolaşan İlter’in özel ameliyathane terliği ya da galoş kullanmadan dolaşması şaşkınlık yarattı.

VİRÜS TAŞIYICISI GİBİ…

Corona virisü servisini hiçbir koruyucu ekipman olmadan dolaşan İlter daha sonra diğer servislere de gitti. Hastane içerisinde bir anlamda virüs taşıyıcısı gibi dolaşan İlter ziyaret görüntülerini de sosyal medya hesabı Facebook üzerinden paylaştı. Koruyucu ekipman giymeden corona virüsünü ziyaret eden, hem kendi hayatını hem de diğer hastaların hayatını riske atan Gonca İlter’le ilgili herhangi bir işlem yapılacak mı merak konusu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (17)
doktor 5 ay önce
pandemi servisinde çalışanları ziyaret ediyor. serviste giymiş olduğu üniforma doğru.hasta odasına girerken box önlük veya hastaya tedavi vereceksen veya tıbbi girişim yapacaksan gerekirse tulum giyilir.Hemşire hanımın bu resimde ne yaptığı yanlış.lütfen insanları eksik bilgilerle yanlış yönlendirmeyelim.
amacınız ne 5 ay önce
personel sağlık amacınız nedır hayırdır. hangınızın yoluna tas koydu. boyle sacma sapan bır sekılde elestırı alıyorsa demek kı bashemsıremız gorevını duzgun yapıyor.
Akrep 5 ay önce
Hocam tane tane anlatip ilkokul seviyesindeki bir insanin bile anliyabilecegi bu yorumunuz için tesekkuru borc bilirim...
Çiçekçi 5 ay önce
Mesleğini ve taşıdığı ünvanını sonuna kadar hak eden bir kişiliktir. Bu tarz yalan dolan haber yaparak menfaat elde etmeye çalışanlar yolunuz yol değil.
Sağlık memuru 5 ay önce
Pandemide bu nasıl bir ciddiyetsizliktir umarım en kısa sürede kamuya zarar verdiği mesleğin yüz karası olduğu için memuriyetten atılır ... Bu hastalık bulaşıcı hiçmi düşünmemiş kendisine değilde başkasına zarar verebileceğini ya o hafif atlatirda onun bulaştıracagi kişi ölürse. Bu çok büyük vebaldir bu kadın görevden alınmazsa aylardır verdiğimiz mücadele herkese haram olsun . Beyniyle değilde birilerinin torpili ile geldiği o kadar belli ki...
Burcu uçar 5 ay önce
Mesleğini layıkıyla yapan birisidir. Haksızlıklara karşı dururken illaki birilerinin kuyruğuna basmıştır.eminimki bu birilerinin kuyruk acısı olmalıki bukadar karalama politikası yapılmaya çalışılıyor.
van 5 ay önce
hayırdır virus havadamı kol geziyor taklamı atıyor ne yapıyorda başhemşirenin ayaklarına bulaşacak artık insanları paronayak yapmaktan vazgeçin!! virusle mucadele de en etkin yöntem maske+mesafe+ etkin ve güçlü bir hijyendir.
Gerisi sadece korku duvarlarını örmekten öteye gitmez
Çiçekcilikte para kalmadı 5 ay önce
Çicilikte gelir azaldı galiba.bilip bilmeden karalama yapmaya çalışarak . böyle prim yapmaya çalışılıyor
Batu çakır 5 ay önce
Karalama yapmak çiçek böcek işiyle uğraşmaya benzemez
hassas anne 5 ay önce
duyduğunuza değil
gördüğünüze inanın diye söylerdi büyüklerimiz hep şimdi bu görünenini nasıl görmemezlikten gelebilirsiniz özel bir hastanede sakalın milim uzasa anında uyarılırsınız neden ve şimdi bu hanıma bu rahatlığı kimler sağlığor el ele verip çıkar gözetmeden tüm insanliği ancak ahbab çavuş ilişkilerinden arındırabiliriz????
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?