Koronavirüsten 2. Aile Hekimi Şehidi: Doktor Erdinç Şahin Vefat Etti!

COVID-19 salgınında Aile Hekimi olarak 2. görev şehidi Mersin'in Silifke İlçesi Mukaddem ASM’den Dr. Erdinç Şahin’in biraz önce hayatını kaybettiği öğrenildi.

Koronavirüsten 2. Aile Hekimi Şehidi: Doktor Erdinç Şahin Vefat Etti!

İstanbul'da hayatını kaybeden ve ardında 2 çocuğunu bırakan Aile Hekimi Dr. Yavuz Kalaycı gibi Dr. Erdinç Şahin'in de ardında 2 yavrusunu bırakarak hayatını kaybettiği öğrenildi. 

TIKLAYIN

Aile Hekimi Dr. Erdinç Şahin'e Allahtan rahmet, yakınlarına ve tüm sağlık camiasına saglikpersoneliHABER.net olarakbaşsağlığı diliyoruz.

Mersin, Silifke İlçesi Mukaddem Aile Sağlığı Merkezi’nden değerli meslektaşımız Dr. Erdinç Şahin’i Covid-19 sebebiyle kaybettiğimizi büyük bir üzüntüyle öğrendik. Değerli meslektaşımıza Allah'tan rahmet, başta yakınları olmak üzere tüm tıp camiasına başsağlığı diliyoruz. Aile hekimleri olarak mesleğini icra ederken hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarına “şehitlik statüsü” verilmesi temennimizi yineliyoruz.
KonAHED Yönetim Kurulu

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2020, 09:27

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER