Kocaeli’deki O Özel Hastanede Çirkin Olay!

Kocaeli’nin önde gelen özel hastanelerinden biri olan Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesinden şikayet geldi. 30 Ocak’ta eşini hastanede ameliyat ettiren bir vatandaş, eşinin ameliyat sonrası odasız kaldığını söyleyerek şikayette bulundu.

Gündem 06.02.2020, 19:42 Güler Sağlam
Kocaeli’deki O Özel Hastanede Çirkin Olay!

HAZIR OLMASINI İSTEDİK

Vatandaş şikayetini böyle dile getirdi;
30/01/2020 tarihinde eşim Acıbadem Kocaeli hastanesinde ameliyat oldu. Panlı ameliyat için hastaneye geldiğimizde boş oda olmadığı belirtildi. Durumu idare attık ancak ameliyat çıkışında odamızın hazır olmasını istediğimizi belirttik.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

TİR TİR TİTREYEREK

Anjiyo odasında yarım yamalak perde arkasında ameliyat kıyafetleri giyildi. Operasyon sonrasında oda hala olmadığı için tekrar anjiyo odasına alındık. Ameliyathanede doğal olarak vücut sıcaklığı düşmüş olan esim anjiyo odasında tir tir titreyerek beklemek zorunda kaldı.

ŞİKAYETÇİYİM

Acıbadem standartlarına yakışmayan bu hizmetten şikayetçiyim. 2. Sınıf hastanelere yakışır bir durumdu. Biz gereken ameliyat bedelini ödedik ancak hastane üzerine düşeni yapmadı.”

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
FiliZ 1 yıl önce
Hastanelerde bu kadar sorun varken recep akdağ ekibi milleti acımasızca ezerken bizim bakan show yapsin yakışıyor nede olsa recep akdağ sağlığı yonetiyor
hakan durak 1 yıl önce
2. sınıf hastanelere yakışır durum da ne demek,
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?