Kocaeli’deki O Özel Hastanede Çirkin Olay!

Kocaeli’nin önde gelen özel hastanelerinden biri olan Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesinden şikayet geldi. 30 Ocak’ta eşini hastanede ameliyat ettiren bir vatandaş, eşinin ameliyat sonrası odasız kaldığını söyleyerek şikayette bulundu.

Kocaeli’deki O Özel Hastanede Çirkin Olay!

HAZIR OLMASINI İSTEDİK

Vatandaş şikayetini böyle dile getirdi;
30/01/2020 tarihinde eşim Acıbadem Kocaeli hastanesinde ameliyat oldu. Panlı ameliyat için hastaneye geldiğimizde boş oda olmadığı belirtildi. Durumu idare attık ancak ameliyat çıkışında odamızın hazır olmasını istediğimizi belirttik.

TIKLAYIN

TİR TİR TİTREYEREK

Anjiyo odasında yarım yamalak perde arkasında ameliyat kıyafetleri giyildi. Operasyon sonrasında oda hala olmadığı için tekrar anjiyo odasına alındık. Ameliyathanede doğal olarak vücut sıcaklığı düşmüş olan esim anjiyo odasında tir tir titreyerek beklemek zorunda kaldı.

ŞİKAYETÇİYİM

Acıbadem standartlarına yakışmayan bu hizmetten şikayetçiyim. 2. Sınıf hastanelere yakışır bir durumdu. Biz gereken ameliyat bedelini ödedik ancak hastane üzerine düşeni yapmadı.”

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
FiliZ
FiliZ - 2 hafta Önce

Hastanelerde bu kadar sorun varken recep akdağ ekibi milleti acımasızca ezerken bizim bakan show yapsin yakışıyor nede olsa recep akdağ sağlığı yonetiyor

hakan durak
hakan durak - 2 hafta Önce

2. sınıf hastanelere yakışır durum da ne demek,

SIRADAKİ HABER