Kocaeli Sağlık Müdürlüğünden Cevap Geldi Ama Biz Yinede Soralım: Sayın Müdür, Şikayet Dilekçeleri Hangi Sümenin Altında!

Kocaeli Gölcük ADSM ile ilgili geçtiğimiz gün yaptığımız haberin yankıları devam ediyor. Kocaeli’de Sağlık Kurumlarındaki başıboşluk ve yöneticilerin iş bilmezliği ile vurdumduymazlıklarından bahsettiğimiz haberimizin ardından Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğünden saglikpersonelihaber.net’e açıklama geldi.

Kocaeli Sağlık Müdürlüğünden Cevap Geldi Ama Biz Yinede Soralım: Sayın Müdür, Şikayet Dilekçeleri Hangi Sümenin Altında!

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BAŞVURU YOK DİYOR AMA KONUYLA İLGİLİ VERİLEN DİLEKÇELER HANGİ SÜMENİN ALTINDA!

Kocaeli Sağlık Müdürlüğü Gölcük Diş Hastanesinde Olanlara Bakın!! haberimizle ilgili “Kocaeli Gölcük ADSM iddialar hk” başlıklı gönderdiği elektronik iletisinde, “Haberde vuku bulduğu belirtilen hususlarla ilgili İl Sağlık Müdürlüğümüze bugüne kadar sözlü veya yazılı olarak ulaşan herhangi bilgi ya da belge olmamış ….”  açıklamasını gönderiyor. Gönderilen açıklamayla, eylül ayı içerisinde Sağlık Müdürlüğüne ilgili Kurum hakkında verilen ŞİKAYET dilekçelerinden Sağlık Müdürünün haberinin olmadığı anlaşılıyor. Yada Sağlık Müdürünün, tarih ve sayısı belli şikayet dilekçelerine rağmen, başvuru yok diye açıklama gönderecek kadar devlet ciddiyetinden uzak bir yaklaşımın içerisine girmiş olacağı akıllara geliyor. 

LİYAKATTEN YOKSUN İDARECİLER HABERİMİZ ÜZERİNE AJANLIĞA MI SOYUNDU!

TIKLAYIN

Haberimizin ardından, bilgileri kimlerin sitemize ulaştırdığının derdine düşenler, Gölcük Diş Hastanesinde çalışan personelin neden ADSM’den kurtulmak istediğinin son örneğini ortaya koymuş oldular. 

Gölcük ADSM’nin güvenliği için kurulan kamera sistemi ile idareciler tarafından sağlık çalışanları 7/24 takip edildiği iddia edilirken, bu takibi kendine görev addeden maalesef idari koltukları dolduranlar, kurum kamera takip sistemini telefonlara yükleyerek personellerin orasının burasını kaşımasını dahi gündem konusu yapmaya devam ettiği iddia ediliyor.

KOCAELİ SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN saglikpersonelihaber.net ‘e GELEN AÇIKLAMA;

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2019, 20:28

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kocaelili
Kocaelili - 8 ay Önce

Yani haberlerinizi okudukça adınıza üzülüyorum gerçekten bu kadar sıkıntıların olduğu söylenen kurumda, madem elinizde bu kadar belge olduğunu iddia ediyorsunuz adli mercilere verip gerçekliği tespit edildikten sonra haber yapmanız daha objektif olmaz mı bir iki kişinin ağzından (ki bu kişiler torpili yüksek çalışmayı sevmeyen bir iki kişi) bu haberleri yapmanız hiç gerçekçi olmuyor lütfen biraz araştırın ve personel memnun mu değilmi kendiniz görün

Golcuklu
Golcuklu - 8 ay Önce

Tüm kurum personeli bir iki kişi hariç sizin nasıl bir kul hakkı aldığınızı düşünüyor bilesiniz.Ve boz personeller olarak böyle devam ederseniz toplu bir açıklama yapıp yöneticilerimizin arkasında olduğumuzu söyleyeceğiz.Hem de çok yüksek sesle

klinik
klinik - 8 ay Önce

yonetim çok iyi.Memnum olmayan iki uç kişiyi gecmez.bunu ispatlayacagiz.Siz de goreceksiniz

Personel
Personel - 8 ay Önce

Bence bir araştırın derim.Cunku bu iki yönetici kurumu yüzde otuz büyümesini sağlayıp tüm verileri çok iyi olan yöneticiler.Belli ki birilerine dokunmuş. Yanlışa yanlış deyince bir iki kişiyi karşılarına almış olmaları normal.Dogruyu yapmaya devam.Yanindayiz yöneticilerimizin.

41golcuk
41golcuk - 8 ay Önce

Kaynak ve yazar göstermeksizin kurum hakkında yapılan bu seri haberlerin karalama kampanyası olduğunu anlamayacak insan yoktur herhalde. Bu kadar ilginizi çektiyse bu konu gelip yerinde araştırma yapıp kurum personellerine sorun görün bakalım sonuç ne olacak. Madem şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor Il saglik müdürlüğünün yazısını gösterdiğiniz gibi kaynak gösterin. Biz idarecilerimiz ve onların insanı olan değerlerinden çok memnunuz. Siz başınızı yastığa rahat koyabilecek mısınız bakalım bu iftiraları atarken.... objektif olun biraz yanlı olmayın

41Gölcük
41Gölcük - 8 ay Önce

Belli ki kurum yöneticilerinin başarısı birilerine dokunmuş...Eskisi gibi gemilerini yürütemeyen birkaç kendini bilmez torpilli baktılar olmuyo çamur atalım izi kalsın modundalar...Her şartta yöneticilerimizin arkasındayız...Biz kocaman bir aileyiz...bizi yıpratamayacaklar....Haber yaparken biraz olsun araştırma inceleme yapın ki rencide olmayın...

Editör
Editör @41Gölcük - 8 ay Önce

Aynı İP ile Mine ismiyle yaptığınız yorumu da yayınladık. Bilginize.

33
33 - 8 ay Önce

Sadece Kocaeli i hemen her il bu türden liyakatsiz idareciler yüzünden kurum çalışanları sağlıksız hale gelmişlerdir. Aylardır burada mersinde olan bitenlerden dilimiz döndüğüne anlattık ve yazılanları okuduk ama gel gelelim Mersine kulağını tıkayıp gözlernı kapatanlar tüyü bitmemiş yetimin vebalini taşıyorlar. İl müdürü ID mali hiz başkanı nı bırakın görevden el çektirilmelerini kurumun aracıyla tatile giden her önüne eşi tarafından basıldığı kadına kurumun aracını ve şaförnü tahsis eden. Bayram tatilinde kurum araçı ve yakıtıyla Sivasa giden. Mahiyetinde şofölere kredi karti borcunu ödeten ve olmayan mesai varmış gibi gösterip fazla mesai ücretlerini elinden alan baş şoför idarecileriniz bildiği halde işlem yapılmadığını gördükçe devletimizden umudumuzu kesmeye başladık. Haksızlık karşısında susan şeytandır

Diş
Diş - 8 ay Önce

Yöneticiler çok iyi memnun olmayan iki üç kişiyi geçmez


SIRADAKİ HABER