Kızını Devlet Hastanesinin Otoparkına Bırakıp Gitti!

Kocaeli Devlet Hastanesi otoparkında üzücü bir olay. Bir anne çocuğunu arabanın içine bırakıp gitti. Durumu özel güvenlik personeli fark etti

Gündem 21.05.2020, 21:24
Kızını Devlet Hastanesinin Otoparkına Bırakıp Gitti!

Güvenlik İş Sendikası Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Ali Tatlıgül sosyal medya hesabı üzerinden ilginç bir gönderi paylaştı. Bugün yaşanan bir olayı gündeme taşıyan Muhammet Ali Tatlıgül, Kocaeli Devlet Hastanesinde bir annenin küçük kızını sıcağın altında arabanın içine bırakıp gittiğini söyledi.

Özel güvenlik personellerinin duruma müdahale ettiğini aktaran Muhammet Ali Tatlıgül, söz konusu annenin de araç yanına çağrılarak polis tarafından kendisine 3.150 TL ceza kesildiğini ifade etti.

BUNUN ADI SORUMSUZLUK DEĞİL DE NEDİR?

TIKLAYIN

İşte Güvenlik İş Sendikası Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Ali Tatlıgül’ün o paylaşımı:
“Özel Güvenlik her yerde diye boşuna demiyoruz.
Bunun adı sorumsuzluk mudur yada nedir?
Kocaeli Devlet Hastanesi otoparkında üzerinde iletişim numarası dahi olmayan,kapıları kilitli araç içerisinde saatlerce güneşin altında bırakılan kız çocuğu fark edilerek araç camından yapılan müdahele ile kapıları açarak dışarı çıkartılmıştır.

YÜZÜNDEN TER AKIYORDU

Yüzünden ter akan ve korkarak bize bakan yavrucağın suyu içişi ise her şeye değerdi. Polise verilen bilgi doğrultusunda ulaşılan ve gelen Anne teşekkür edeceğine,
“ Bırakacak kimse yok, 155 bana çıkarabilirsin” sözleriyle polis ekiplerini ve neredeyse bizleri dövmediği kaldı.
Sorumsuz Anneye tutanak tutularak 3150 tl ceza yazılmıştır.”

Yorumlar (0)
13
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?