Kim Milyoner Olmak İster'de doktorun verdiği cevap alay konusu oldu!

Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünde 'Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?' sorusu için telefonla joker hakkını kullandı ve doktor olan arkadaşından yardım istedi. Telefondaki doktorun 'Omurilik soğanı' yerine yanlış olan 'Omurilik sarımsağı' yanıtını vermesi sosyal medyada alay konusu oldu.

Gündem 08.02.2021, 11:58 08.02.2021, 12:27 Güler Sağlam

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında öğretmen olan Mehtap Gül Caymaz isimli yarışmacıya, 'Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?' sorusu soruldu. Yarışması doğru cevabı bilmediği için telefon jokerini kullandı.

TIKLAYIN

DOKTORUN CEVABI KENAN İMİRZALIOĞLU'NU ŞAŞIRTTI

'Bir fikrim var ama telefonla joker hakkımı kullanmak istiyorum' diyen yarışmacı, doktor olan bir arkadaşını aradı. Ancak sürenin bitmesine yakın telefondaki kişi şıklardan 'Omurilik sarımsağı' cevabını verdi. Yarışmacı ise jokerin söylediği şıkkı seçti. Cevap karşısında şaşıran Kenan İmirzalıoğlu, 'Arkadaşınız doktordu değil mi? Hangi bölüm?' sorusunu yöneltti.

“SES SORUNU YÜZÜNDEN YANLIŞ ANLAŞILDI” Programın ardından sosyal medyada olay olan Doktor Ali Çiçek’ten açıklama geldi. Telefonda yaşadığı ses sorunu yüzünden söylediği şıkkın cevap gibi algılandığını belirten Doktor Çiçek, “Ses sorunu programa yansımadı. Ancak benim için iyi tarafından bakarsak yıllardır görüşmediğim arkadaşlarımla görüştüm. Son olarak yarışmayı izleyen ses ve süreden dolayı yanlışlık olduğunu söyleyen arkadaşlara da teşekkür ederim” dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Doktor 4 ay önce
Allah'tan kabak seçeneği yok, kesin kabak kafa derdi, bizim Dr yanaşmış cevaba, ha soğan ha sarımsak. Öğretmen hiç bir şey bilmiyor boşuna okumuş, insan salatalık bari der
Odyolog 4 ay önce
Doktorun bu cevabı vermesi doğal. "Omurilik Soğanı" diye birşey yok çünkü...
Hemşire 4 ay önce
Bu sorunun cevabını ilk okul öğrencisi bile biliyor, hatta sokağa çıkın okur yazarlığı olmayan bile biliyor, öğretmen nasıl bilmiyor, bu nasıl öğretmen olmuş, doktorun bilmemesi daha vahim. Acınacak durumdayız.
Doktor düşmanı 4 ay önce
Sağlık işçisi olan odyologun; başka bir sağlık işçisi olan doktoru savunması ben çok mutlu etti ???? aynen böyle bölünme yok birbirimizi savunup destekleyeceğiz ????
sssssss 3 ay önce
acillerde neler çekiyoruz anlayın.kendini yetiştirene birşey diyemeyiz.ama öyle vakalar varki......
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?