Kılıçdaroğlu Şehir Hastanesine Giderek Fatma Girik’i Ziyaret Etti!

Ankara’da Bilkent Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğinde tedavi gören Fatma Girik’in son ziyaretçisi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu oldu.

Gündem 24.09.2019, 15:58 24.09.2019, 16:02
Kılıçdaroğlu Şehir Hastanesine Giderek Fatma Girik’i Ziyaret Etti!

Beraberinde CHP GB Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi ile Ankara Şehir Hastanesine giden Kılıçdaroğlu, sanatçının tedavi gördüğü hastane odasında bir süre Fatma Girik ile sohbet ettikten sonra usta oyuncudan ve doktorlarından sağlık durumu hakkında bilgi aldığı öğrenildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve CHP’li Muharrem İnce’den sonra, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da Yeşilçam’ın efsane ismi Fatma Girik’i, tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğinde ziyaret etti.

TIKLAYIN

Fatma Girik, Kılıçdaroğlu’na yürümekte zorlandığı için fizik tedavisine başladığını, genelde sağlığının iyi olduğunu ve tedavisinden de memnun olduğunu ifade edip, birlikte fotoğraf çektiren usta oyuncunu ziyareti için Kılıçdaroğlu’na çok teşekkür ettiği kaydedildi.

Ziyaret ile ilgili paylaşımda açıklama yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, “Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Yeşilçam’ın duayeni Fatma Girik’i ziyaret ettik. Bizi alışık olduğumuz o sıcacık gülüşüyle karşılarken masmavi gözlerinde taptaze bir umut, direnç, sevgi vardı. Bir an önce sağlığına kavuşarak aramıza dönmesini diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Usta sanatçı Fatma Girik, Bodrum’daki evinde daha önce birkaç kez düşmüş, bu kazalardan birinde kalça kemiğini kırmıştı. Girik, şubat ayında da beyin ameliyatı geçirmişti.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-11
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?