Kılıçdaroğlu: Sağlık Çalışanlarına Bu Süreçte Her Ay İki Maaş Ödenmeli

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu "Kovid-19" gündemli basın toplantısında salgınla mücadele süresince sağlık çalışanlarına her ay çift maaş ödenmeli dedi.

TIKLAYIN

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu "Kovid-19" gündemli basın toplantısında salgınla mücadele süresince sağlık çalışanlarına her ay çift maaş ödenmeli, Her yoksul aileye asgari 2 bin lira gelir güvencesi sağlanmalı, Askeri hastaneler süratle açılmalı, Sağlık kuruluşlarının ve sağlık personelinin tıbbi ve konaklama ihtiyaçları giderilmeli dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 14:57

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakkı
Hakkı - 4 ay Önce

Eşlerden ikisi de sağlıkçı olan personelin birine verilen yıllık izinlerin, idari izne dönmesi konusunda bir açıklama yapılmamış. Acilen düzeltilmeli.

ayşe ayşe
ayşe ayşe - 3 ay Önce

YUKARDA ANLAŞILAN HERKES KALP DAMAR HASTANESİ YÖNETİCİLERİNDEN MUZDARİP.O ZAMAN SAYIN BAKANIM ALIN GÖREVDEN .BU BASKILAR BIKTIRMIŞ ANLAŞILAN.

Isyan
Isyan - 4 ay Önce

Ortopedik engeliler neden idari izinli.. Kronik hasta sağlıkcilar idari izinli değil .. bence idari izinleri kaldirsinlar çalışanlarla birlikte sayı artarsa herkez nobetleşe çalışır ve çalışanlar da psikolojileri Biraz düzelir. .İdari izinler haksızlık herkez aynı şartlarda risk altinda

Akif demirci
Akif demirci - 4 ay Önce

Sağlık personeli sınavsız ünvan değişikliği bekliyor.imza kampanyası
Sağlık bakanlığı : Sağlık bakanlığından sınavsız ünvan değişikliği istiyoruz - Kampanyaya imza ver! chng.it/wkCMhWVB @ChangeTR aracılığıyla #saglıkcılara_sınavsız_unvan_degisikligi

haha
haha @Akif demirci - 4 ay Önce

yaw öyle bir şey olmayacak neden anlamıyorsunuz. olmayacak şeylerin peşinde koşmayın da mülakatı kaldırtmaya çalışın. barajı kaldırtıp çan uygulatmaya çalışın onun yerine. sınavı zorla yapıyor adamlar sınavsız mı alacaklar ?

SIRADAKİ HABER