Kılıçdaroğlu: Sağlık Çalışanlarına Bu Süreçte Her Ay İki Maaş Ödenmeli

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu "Kovid-19" gündemli basın toplantısında salgınla mücadele süresince sağlık çalışanlarına her ay çift maaş ödenmeli dedi.

Gündem 23.03.2020, 14:48 23.03.2020, 14:57

TIKLAYIN

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu "Kovid-19" gündemli basın toplantısında salgınla mücadele süresince sağlık çalışanlarına her ay çift maaş ödenmeli, Her yoksul aileye asgari 2 bin lira gelir güvencesi sağlanmalı, Askeri hastaneler süratle açılmalı, Sağlık kuruluşlarının ve sağlık personelinin tıbbi ve konaklama ihtiyaçları giderilmeli dedi.

Yorumlar (5)
Hakkı 8 ay önce
Eşlerden ikisi de sağlıkçı olan personelin birine verilen yıllık izinlerin, idari izne dönmesi konusunda bir açıklama yapılmamış. Acilen düzeltilmeli.
ayşe ayşe 6 ay önce
YUKARDA ANLAŞILAN HERKES KALP DAMAR HASTANESİ YÖNETİCİLERİNDEN MUZDARİP.O ZAMAN SAYIN BAKANIM ALIN GÖREVDEN .BU BASKILAR BIKTIRMIŞ ANLAŞILAN.
Isyan 8 ay önce
Ortopedik engeliler neden idari izinli.. Kronik hasta sağlıkcilar idari izinli değil .. bence idari izinleri kaldirsinlar çalışanlarla birlikte sayı artarsa herkez nobetleşe çalışır ve çalışanlar da psikolojileri Biraz düzelir. .İdari izinler haksızlık herkez aynı şartlarda risk altinda
Akif demirci 8 ay önce
Sağlık personeli sınavsız ünvan değişikliği bekliyor.imza kampanyası
Sağlık bakanlığı : Sağlık bakanlığından sınavsız ünvan değişikliği istiyoruz - Kampanyaya imza ver! chng.it/wkCMhWVB @ChangeTR aracılığıyla #saglıkcılara_sınavsız_unvan_degisikligi
haha 8 ay önce
yaw öyle bir şey olmayacak neden anlamıyorsunuz. olmayacak şeylerin peşinde koşmayın da mülakatı kaldırtmaya çalışın. barajı kaldırtıp çan uygulatmaya çalışın onun yerine. sınavı zorla yapıyor adamlar sınavsız mı alacaklar ?
16
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?