Kazaya karışan ambulans şoförünü darp ettiler

Adana’da meydana gelen olayda, 112’ye gelen bir ihbar sonucu vakaya gitmek üzere yola çıkan ambulans ile başka bir aracın çarğışması sonucu kaza meydana geldi.

Gündem 04.09.2019, 07:04 08.09.2019, 19:21
Kazaya karışan ambulans şoförünü darp ettiler

Kaza sonrasında diğer sürücü tarafından ambulans şoförünün darp edildiği ileri sürüldü. 112 Acil Servis ekibine ait ambulans, Seyhan ilçesi Kıyı Boyu Caddesi'nde vakaya gittiği sıradan 01 DLF 39 plakalı otomobil ile çarpıştı. Kaza sonrası ambulans şoförü Ercan Karataş, yanına giderek konuşmak istediği otomobil sürücüsü B.D. tarafından darp edildiği ileri sürüldü. Otomobil sürücüsü B.D., aracını bırakarak olay yerinden kaçtığı ileri sürülürken emniyetin yaptığı kısa süreli çalışma sonucunda, evinden gözaltına alınarak karakola götürüldü. Kaza sonrası ambulans şoförü Ercan Karataş, uğradığı şiddet nedeniyle darp raporu aldıktan sonra emniyete giderek otomobil sürücüsü B.D'den şikayetçi oldu.

SAĞLIK-SEN OLAYI KINADI

TIKLAYIN

Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu, ambulans şoförüne uygulanan darp nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, şiddetin her türlüsüne karşı olduğumuz gibi sağlık personeline uygulanan şiddetin bütününe de karşıyız diyerek yaşanan olayı kınadı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?