Kazaya karışan ambulans şoförünü darp ettiler

Adana’da meydana gelen olayda, 112’ye gelen bir ihbar sonucu vakaya gitmek üzere yola çıkan ambulans ile başka bir aracın çarğışması sonucu kaza meydana geldi.

Kazaya karışan ambulans şoförünü darp ettiler

Kaza sonrasında diğer sürücü tarafından ambulans şoförünün darp edildiği ileri sürüldü. 112 Acil Servis ekibine ait ambulans, Seyhan ilçesi Kıyı Boyu Caddesi'nde vakaya gittiği sıradan 01 DLF 39 plakalı otomobil ile çarpıştı. Kaza sonrası ambulans şoförü Ercan Karataş, yanına giderek konuşmak istediği otomobil sürücüsü B.D. tarafından darp edildiği ileri sürüldü. Otomobil sürücüsü B.D., aracını bırakarak olay yerinden kaçtığı ileri sürülürken emniyetin yaptığı kısa süreli çalışma sonucunda, evinden gözaltına alınarak karakola götürüldü. Kaza sonrası ambulans şoförü Ercan Karataş, uğradığı şiddet nedeniyle darp raporu aldıktan sonra emniyete giderek otomobil sürücüsü B.D'den şikayetçi oldu.

SAĞLIK-SEN OLAYI KINADI

TIKLAYIN

Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu, ambulans şoförüne uygulanan darp nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, şiddetin her türlüsüne karşı olduğumuz gibi sağlık personeline uygulanan şiddetin bütününe de karşıyız diyerek yaşanan olayı kınadı.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 19:21

Zeynep Elmalı

630 bin kişilik Sağlık Bakanlığı çalışanları için bilgiyi öncelikli kılan haberlere imza atmanın gururunu yaşarken, personel alımları başta olmak üzere sağlık istihdamı konularında haberlerle ziyaretçilerimize bilgi aktarımı sağlıyorum.


İletişim Hesapları

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER