Kazaya İlk Müdahaleyi Yoldan Geçen Sağlık Müdürü Yaptı!

Düzce-Zonguldak Batı Karadeniz bağlantı yolunda yön levhasına çarpan kamyonetin sürücüsüne ilk müdahale, olay yerinden geçen ilçe sağlık müdürü tarafından yapıldı.

Kazaya İlk Müdahaleyi Yoldan Geçen Sağlık Müdürü Yaptı!

D-655 Düzce-Zonguldak Batı Karadeniz bağlantı yolunun Hamidiye mevkisinde Ramazan Kalkan'ın kullandığı 81 AAT 427 plakalı kamyonet, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yön tabelası direğine çarptı.

Kazanın ardından araç içerisinde sıkışan sürücü vatandaşlar ve olay yerinden tesadüfen geçen Akçakoca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Numan Çabuk tarafından çıkarıldı.

TIKLAYIN

Yaralanan sürücüyü yere yatırarak ilk müdahaleyi yapan Çabuk, Kalkan'ın olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerine teslim etti.

Hafif şekilde yaralanan sürücü, tedbir amaçlı Düzce Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Çabuk, gazetecilere, kazaya tesadüfen rastladığını belirterek "Kaza önümde oldu ve müdahale ettim. Yaralının sağlık durumu iyi. Doktor olarak yolda bu şekilde rastladığımızda duyarsız kalamıyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 01:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
sınavsız ünvan değişikliği
sınavsız ünvan değişikliği - 7 gün Önce

Her mesleğin iyisi kötüsü olsa da bizim doktorlarımızın büyük çoğunluğu insanlığı hakkıyla veren kişiliklerdir. Bütün sağlık çalışanlarımızla gurur duyuyorum. Sağ olun var olun!

SIRADAKİ HABER