Kan Almak İsteyen Sağlık Çalışanına Saldırdı, Mahkeme Bu Kez Affetmedi: Tutuklandı!

21.05.2021 Cuma günü, saat 01.00 sıralarında Polatlı Devlet Hastanesi'nde meydana gelen olayda kan almak isteyen sağlık çalışanına saldırı olayında gözaltına alınan A.P adlı şüpheli “kasten yaralama” suçundan tutuklandı.

Gündem 22.05.2021, 22:31 23.05.2021, 01:57 Güler Sağlam
Kan Almak İsteyen Sağlık Çalışanına Saldırdı, Mahkeme Bu Kez Affetmedi: Tutuklandı!

İddiaya göre; Alkollü olan ve hastaneye gelerek tedavi olan A.P adlı şüpheli kan tahlili vereceği esnada hemşire G.D'ye 'bu kolumdan alma, diğer kolumdan al kanı' dedi. Bunun üzerine hemşire G.D, 'kanı buradan almamız lazım' deyince bir anda öfkelenen ve önce küfür eden ardındanda hemşireye saldırmaya başlayan A.P isimli şüpheliyi diğer hastalar ile hastane güvenliği güçlükle yatıştırdı.

MAHKEME AFFETMEDİ: TUTUKLANDI!

Saldırıya uğrayan G.D isimli hemşire darp raporu alarak, A.P'den şikayetçi oldu. Sağlık çalışanına saldırı olayında Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alınan A.P adlı şüpheli “kasten yaralama” suçundan savcılık sorgusunun ardından, sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

UYUŞTURUCU'DAN HAPİS CEZASI TESPİT EDİLDİ!

Öte yandan A.P isimli şüphelinin uyuşturucu madde kullanmaktan 2,5 yıl kesinleşmiş hapis cezası da olduğu tespit edildi

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Gerçekler 5 ay önce
Sağlık sistemini özelleştirin artık. Sarı seron 1000 tl, acil dikiş 5000 tl, kan tahlili en az 2000 tl, pansuman 500 tl olsun. Bakalım kaç kişi hastaneye başvuracak? En basit ev işi için günlük yevmiye veya iş fiyatı ort. 500 tl. Biz sağlıkçılar değil bedava, köle gibi çalışıyoruz...
Sağlıkçılar 5 ay önce
şu rezilliğe bakın ya hiç bir baknlık yok ki personeline sahip çıkmasın destek vermesin yalnız bıraksın tepki göstermesin sağlık baknlığının personeli olmaktan tiksinir olduk bir yetkili çıkıpta tepki göstermiyor çalışanına sahip çıkmıyor 2 gün önce bir hemşire arkadaşa damar yolu açarken açıkttı diye bir yumrukkla yere düşürdü hasta yakını şimdi de bu ama ne bir açıklama var ne bir tepki covid rakamları kadar istatistik değerleri kadar değerimiz yok utanın birazz ayıptır ayıp bu zmanda bile çalışanlarınıza sahip çıkmıyorsuuz ey bakanlık ey sendikalar
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?