Kalp Krizi Geçiren Öznur Hemşire Görevi Başında Hayatını Kaybetti!

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Acil Bölümü' nde görev yapan hemşire Öznur ÖZTOPAL geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Gündem 17.08.2021, 10:46 25.08.2021, 12:40 Güler Sağlam
Kalp Krizi Geçiren Öznur Hemşire Görevi Başında Hayatını Kaybetti!

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hemşire olarak çalışan ve uzun zamandır sebebi bilinmeyen kalp atıkları yaşayan evli ve 2 çocuk annesi Öznur Öztopal (41), sabah saat 4.00 sıralarında geçirdiği kalp atağı nedeniyle yaşama gözlerini yumdu.

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hemşire olarak çalışan ve uzun zamandır sebebi bilinmeyen kalp atıkları yaşayan evli ve 2 çocuk annesi Öznur Öztopal (41), sabah saat 4.00 sıralarında geçirdiği kalp atağı nedeniyle yaşama gözlerini yumdu. Edinilen bilgiye göre eşiyle birlikte Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çocuk acil bölümünde görev yapan Öznur Öztopal, bir süredir kalp rahatsızlığı çekiyordu. Yapılan tetkiklere rağmen kalp rahatsızlığının sebebi öğrenilemeyen Öznur Öztopal, dünkü nöbetinin son saatlerinde aniden kalp atağı geçirdi. Öztopal, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Evli ve 2 çocuk annesi olan Öznur Öztopal için bugün saat 11’de Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tören yapılacağı ve cenazesinin bugün ikindi namazına müteakip Sivaslı Tatar kasabasında toprağa verileceği öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 2 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Sürekli görev başında vefat eden sağlık personeli haberleri görüyorum. Bu konu araştırılmalı ve sebeplerin önüne geçilmelidir.
sağlık çalışanlarında neden kalp krizi arttı 2 ay önce
aşı olmuş mu
objektif dr 2 ay önce
Kalp atıkları ne yahu...Dilinizi eşekarısı soksun.. Atak,atak... Allah rahmet eylesin, şehit sayılır inşAllah....
Safa 2 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun gönlümün şehidi huzur içinde uyu
13
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?