Kadroya Geçen Sağlık İşçilerine Sevindiren Karar: Tayin Talepleri...

sürekli işçi statüsünde çalışmakta olan personellerin yer değişikliği taleplerinin alınacağına dair resmi yazı yazan Çorum İl Sağlık Müdürlüğü, İlgili işyerlerine Ömer Sobacı imzalı yazı gönderdi.

Gündem 26.03.2021, 08:31 26.03.2021, 17:20 Güler Sağlam
Kadroya Geçen Sağlık İşçilerine Sevindiren Karar: Tayin Talepleri...

Bilindiği üzere taşeron işçi kadrosundan sürekl iişçi kadrosuna geçirilen personellerin yer değiştirme talepleri alınmıyordu. İşçiler tayin taleplerini dile getirirken bu konuda bir uygulama Çorum'dan geldi. Gelen son dakika bilgisine göre Çorum İl Sağlık Müdürlüğü, gönderdiği yazıda sürekli işçi kadrosunda çalışan personellerin yer değişikliği talebini alacaklarını söyledi.

TIKLAYIN

Söz konusu yazıya baktığımızda sürekli işçi kadrosunda çalışan personellerin tayin taleplerinin alınacağına yer verilirken , KHK ile kadroya geçenler hariç gibi bir ifadeye yer verilmedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
sağlıkçı 3 hafta önce
İşçi arkadaşlarımız için sevindirici haber bütün Türkiyede uygulanır umarım. Aramızda çok bi fark kalmadı darısı işçilerin emeklilikteki haklarını alamayan biz memurların başına diyelim
Daimi işçi 3 hafta önce
6111 torbayla yasayla belediyelerden geçen daimi işçiler maaş durumu ne olacak 360 kişi 2011 den buyana en düşük ücretle çalışıyor 19 yıllık işçi 4000 tl alıyor emsalleri 8000 tl bu adaletsizliği kim giderecek hani EŞİT İŞE EŞİT ÜCRET ti Cumhurbaşkanı başbakan ken söz vermişti Toplu iş sözleşmesi 31.12.2019 da bitti Tarih 26.03.2021 oldu Sendikalardan hiç ses çıkmıyor Konfederasyonlardan
Eski isci 2 hafta önce
Eski isci tayinleri ilgili kadroya gecenler degil inanmayin haber basligina
11
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?