Kadın Meslektaşına Şiddetle Suçlanan Doktor: Kamera Görüntülerinde Var, Mağdur Olan Benim

Florya Hastanesi’nde, anestezi ve reanimasyon uzmanı Dr. Rukiye Ekenler’i darp ettiği iddia edilen genel cerrahi uzmanı Dr. Mehmet Sait Bingül iddiaların asılsız olduğunu, kendisinin darp edildiğini ve mağduriyet yaşadığını söyledi.

Kadın Meslektaşına Şiddetle Suçlanan Doktor: Kamera Görüntülerinde Var, Mağdur Olan Benim

Dr. Berna Hocaoğlu: Kadın Doktor Hastane Ortasında Erkek Meslektaşı Tarafından Tekme Tokat Dövüldü, Yarın Nasıl İşe Gideceğim? haberimiz için tıklayınız.

Florya Hastanesi’nde anestezi ve reanimasyon uzmanı olan Dr. Rukiye Ekenler’i "tekme tokat dövdüğü" iddia edilen Bingül, T24''ün sorusu üzerine açıklama yaptı. Bingül yoğun bakımda yatan bir Koronavirüs hastasının tedavisine ilişkin olarak başlayan tartışmada kendisinin Ekenler’i darp etmediğini, aksine hakarete ve şiddete uğradığını savundu.

Olayın tanığı olduğunu söyleyen ve yaşananları T24’e yazan Dr. Berna Hocaoğlu’nun iddialarını sorduğumuz Bingül şöyle yanıt verdi:

TIKLAYIN

"Ben kesinlikle darp etmedim. Hatta o günden sonra kendimden şüphe ettim ve kamera görüntülerini izledim, Rukiye hanım beni darp ediyor. Fiziki temas var, beni sürekli koridorda itiyor."

Yoğun bakımda yatan bir hastaya uygulanacak tedavi konusunda anlaşamadıklarını belirten Bingül, şöyle devam etti:

Dr. Berna Hocaoğlu: Kadın Doktor Hastane Ortasında Erkek Meslektaşı Tarafından Tekme Tokat Dövüldü, Yarın Nasıl İşe Gideceğim? haberimiz için tıklayınız.

"Ben seninle uğraşamam kendi başına hallet, dedi ve Yoğun Bakım'a doğru gitti. Neden böyle yaptığını, bizim hasta odaklı çalışmamız gerektiğini söyledim. Daha sonra Rukiye Hanım odama doğru gelerek odamın kapısını yumrukladı. Telefonla benim görüntülerimi çektiğini fark ettim. Bana hakaretler etmeye başladı. Kendisini yere atarak, etrafa bağırmaya başladı. Kamera görüntülerini izledim. Görüntülerde darp ettiğime dair hiçbir şey yok. Ben darp edildim. Beni karakola şikâyet etti. Oysaki kendisini yerlere attı. Bana şizofren olduğumu söyledi. Irkçı sözler söyledi. Ben hakaret etmedim. Ben bugüne kadar hiçbir meslektaşıma hakaret etmedim."

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2020, 23:36

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
rumuz
rumuz - 2 ay Önce

SEN NASIL Bİ CANİSİN İNSAN DEĞİLSİN BE İNSAN DEĞİLSİNNN

MMB
MMB - 1 ay Önce

Bu insanlik disi bir hareketir,boyle bir olayin cezasiz kalmamasi gerekir...bu nasil bir zihniyet kadin tekme tokat dovulur okumus cahiler korkunc tehlikeli insanlardir...kemara goruntuleri varda biz niye gormekdik..

SIRADAKİ HABER