Kadın Doktor Eşinin Yolunu Kesip, Yanındaki Diyetisyenin Saçlarını Yoldu!

Trabzon'da aldatıldığını düşünen kadın doktor, tünel içerisinde eşinin yolunu kesti. İddiaya göre, girdiği kıskançlık krizi sonucu, eşinin yanında bulunan kadın diyetisyenin saçlarını yoldu. Araya giren koca, eşini ve iş ortağı olduğunu söylediği diyetisyeni güçlükle ayırdı. Karşılıklı suç duyurusu üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı

Gündem 11.09.2020, 15:04 11.09.2020, 15:15
Kadın Doktor Eşinin Yolunu Kesip, Yanındaki Diyetisyenin Saçlarını Yoldu!

Trabzon’da aldatıldığını düşünen kadın doktor, tünelde kocasının aracının önünü kesti, ortalığı birbirine kattı. Kadın, eşinin yanında bulunan kadın diyetisyenin saçlarını yoldu.

Enis Yıldırım'ın haberine göre, eşi Trabzon'da kalan, kendisi de başka bir ilde doktor olarak görev yapan H., Samsun’a dezenfektan almaya giden eşi S.'nin yanında kadın diyetisyen D.'nin olduğunu öğrendi. Sosyal medyadan diyetisyeni takip eden H., uçak bileti alarak kısa sürede Trabzon’a döndü.

TÜNELDE EŞİNİN ARACININ ÖNÜNÜ KESTİ

Trabzon Havalimanı'nda araç kiralayan doktor H., Akçaabat ilçesinde aracı yolun kenarına çekip eşini beklemeye başladı. Yaklaşık iki saatlik beklemenin ardından eşinin aracını gören doktor H., aracını çalıştırarak eşini takibe aldı. Bir süre takip ettiği eşinin aracına selektör yapan H., Akyazı tünelinde önüne geçtiği eşinin yolunu kesti.

TIKLAYIN

ORTALIK BİRBİRİNE GİRDİ, SAÇLARINI ÇEKTİ

Aracından inen H., eşinin kullandığı araçtaki diyetisyeni saçlarından tutarak çekmeye başladı. Hakaret ettiği iddia edilen diyetisyeni araçtan indirmeye çalıştığı sırada araya S. girerek eşini ve yanında çalışan diyetisyeni ayırmayı başardı. Bu sırada tünel içerisinde yaşananları ihbar alan polis, kısa sürede olay yerine ulaştı. Doktor H., eşinin kendisine tokat attığını ve diyetisyenin, kollarını ve boynunu tırnaklarıyla çizdiğini iddia etti. Diyetisyen ise kendisini dövdüğünü ileri sürdüğü doktordan şikâyetçi oldu.

SORUŞTURMA BAŞLADI

Ortahisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafların ifadesini aldı. Doktor H., eşinin kendisine erkek arkadaşlarıyla dezenfektan almaya gideceğini söylediğini fakat diyetisyen ile gittiğini belirterek, "Aracın önünü kestim bana ait olan koltuktan inmesini istedim” dediği öğrenildi.Doktor H. kendisine tokat atan eşi ve D. adlı kadından şikâyetçi olduğunu söyledi.

Eşinin, yanındaki D. adlı iş arkadaşına hakaret ettiğini ve saçlarından çektiğini belirten S. adlı koca da eşinin kendisini kıskandığı için bu yolu seçtiğini öne sürdü. H.'nin ayağını araca dayayarak saçlarından tutarak çektiğini belirten diyetisyen de "Sırtıma vurdu, araçtan çekip kaldırıma düşürdü, sırtımı kaldırımın kenarına çarptım" dedi.

Yorumlar (12)
Tebrikler 2 ay önce
Doktor hanıma helal olsun eline sağlık. Ama tokat yerine keşke kocasının yüzüne tukurseydi daha iyi olurdu. Yuvasına sahip çıkan böyle sadık bir eşe bu yapılır mı adı mahluk.
Akılsız mısın 2 ay önce
Şiddetin hiçbiri mesrulastirilmaz. Ne erkeğin ne kadının . İnsan olmayı öğrenmemiz gerek . Cinsiyet farketmeden
.... 2 ay önce
Şaka yapıyorsunuz tabiki. Aslında doktor hanımın ellerine sağlık, elleri dert görmesin diyorsunuzdur :) Ne yani doktor diye saç yolamayacak mı?
Tebrikler 2 ay önce
Eline sağlık
Süleyman temel 2 ay önce
Bu adam trabzon da eczacı S. T. Karısı da doktor Hatice. Sevgilisi de diyetisyen dilan. Doktor hanım şehir dışında yaşıyordu. Sülo da ortalığı boş buldu. Ama diyetisyen de çıtır yani.
Mozturk 2 ay önce
Bu temelin abisi doktor mustafa eczanenin arkasını kullanır genelde hiç de yakalanmaz. Ama bu temel amatör çıktı. Şaka bir yana bunlar abi kardeş hovardalar. Biri doktor biri eczacı. İkisi de karılarına yakalandılar. Yani demem o ki doktor hnımn eline sağlık
Dr.Betul 2 ay önce
Hatice hanımı tanıyorum. Kocasını tüm trabzon biliyor ne olduğunu. Kalitesiz adi insan. Dayak az kalır. Eczanesini başına yıkmadığına şükretsin
Dyt. Dilan 2 ay önce
Kocayı boş bırakırsan uçarrrr. Sonra tünellerde ararsın. Süleyman temel ve dilan. Azıcık da kalp.
sahapemiroglu 2 ay önce
Güler misin ağlar mısın. Yuvanıza sahip çıkmanız gerekirken yaptığınız hareketlere bakın. Rezil oldunuz değdi mi?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?