Kadın Doğum Uzmanı: Benden Tehditle 280 Bin Lira Aldı!

İstanbul'da kadın doğum uzmanı Y.G., erkek arkadaşı sosyolog Serhad B.'yi savcılığa şikayet etti. Y.G, geçtiğimiz eylül ayında 4 yıllık erkek arkadaşı Serhad B.'nin yüzüne kezzap dökme ve silahla tehdit yoluyla kendisinden 280 bin lira aldığını iddia etti.

Kadın Doğum Uzmanı: Benden Tehditle 280 Bin Lira Aldı!

İstanbul'da kadın doğum uzmanı Y.G. ile sosyolog Serhad B.'nin 4 yıldır devam eden bir ilişkileri vardı. Çiftin arası bozuldu. Serhad B., Y.G.'yi başka bir erkekle kendisini aldattığı iddiasıyla yüzüne kezzap atıp başkalarına rezil etmekle tehdit etti. 280 bin TL parasını gasp etti.

TIKLAYIN

Neye uğradığını şaşıran kadın soluğu savcılıkta aldı. Şikayetçi oldu. Şüpheli hakkında "Silahla tehdit, zincirleme hakaret ve yağma" suçlarından 35 yıla kadar hapis istemiyle ağır ceza mahkemesinde dava açıldı.Suçlamaları kabul etmeyen Serhad B., 4 yıldır devam eden birlikteliklerinin son iki aydır bozuk olduğunu ileri sürerek evlenmeye karar verdikleri halde Y.G.'nin kendisini aldattığını iddia etti.

4 yıldır tatillerde çok para harcadığı için Y.G.'nin vicdan yaptığını ve söz konusu 280 bin TL'yi bu yüzden yolladığını söyledi. Kendisine iftira atıldığını iddia etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 13:23

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER