Kabine Değişikliği Tarihi Belli Oldu… Cumhurbaşkanından Bakanlar Kurulu Değişikliği Kararı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kabine değişikliği için parti yönetimine 2020’nin Nisan ayını işaret ettiği ve en az 4 bakanın değişeceği Yeniçağ gazetesi yazarı tarafından öne sürüldü.

Gündem 26.12.2019, 10:40 Güler Sağlam
Kabine Değişikliği Tarihi Belli Oldu… Cumhurbaşkanından Bakanlar Kurulu Değişikliği Kararı!

Yerel seçimlerin ardından girdiği kaos sürecinden çıkmaya çalışan iktidar partisinde ‘kabinede değişiklik’ başlığı en önemli gündem maddelerinden birini oluşturmaya devam ediyor.

TIKLAYIN

Yeniçağ gazetesinden Fatih Ergin’in haberine göre, iktidar kulislerinde kabineye girecek ve kabine dışında kalacak olanlara dair çeşitli isimler zikredilirken, değişikliğin ne zaman gerçekleşeceğinin ise belli olduğu öne sürüldü.

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın öteden beri mesafeli yaklaştığı kabine değişikliğine, son gelen kamuoyu araştırma sonuçlarının ardından sıcak bakmaya başladığı ifade edilirken, parti yönetimine 2020’nin Nisan ayını işaret ettiği iddia edildi. Saray’a sunulan kapsamlı anketlerde AKP’de yaşanan oy kaybının artarak devam etmesinin Erdoğan’ı kabine revizyonuna ikna ettiği belirtilirken, en az 4 bakanının değişeceği öne sürüldü.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Ayhan 1 yıl önce
Sağlık Camiası Ankara da değişiklik bekliyor, promosyon ihalesi çok düşük kaldı, hastaneler sıkıntı, hastanelerde hasta sorunları sıralar beklemeler sıra almak bile zor belli branşlara, mr tomografi ultrason randevu gün sayıları vatandaşı yoruyor...Kim çözecek? Sendikanın da adamlarına vel bağlandı mı?
-6
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?