İzmir İl Sağlık Müdürü Öztop'a hemşehri ziyareti

Adıyamanlı hemşehrileri, Yaklaşık bir ay önce Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü’nden İzmir İl Sağlık Müdürü olarak atanan Op. Dr. Mehmet Burak Öztop’u ziyaret ettiler.

İzmir İl Sağlık Müdürü Öztop'a hemşehri ziyareti

TIKLAYIN

Aslen Adıyamanlı olan Öztop’u kalabalık bir grup olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İzmir Adıyamanlılar Derneği(İZADER) üyeleri başarılar diledi. Ziyaretçiler adına konuşma yapan Dernek Başkanı Avukat Aykut Dikencik, Adıyamanlı bir ismin İzmir için önemli bir görevde bulunmasının onurunu yaşadıklarını ifade ederek, “Değerli Doktor Mehmet Burak Öztop genç yaşında başarılı çalışmaları ile dikkat çekmiş bir hemşehrimizdir. Eminim ki burada da bu başarılı çalışmalarını sürdürecektir. Adıyamanlılar olarak görevinin hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu.

İzmir İl Sağlık Müdürü Op.Dr. Mehmet Burak Öztop ise hemşehrilerinin kendine güvenine teşekkür ederek, “kendilerinin güvenini boşa çıkarmayacağım” dedi.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER