İyi Parti Kapalı Hastane Önünde Ateş Yakıp Bakan Koca'ya Seslendi!

İyi Parti Çorum Teşkilatları eski devlet hastanesinin bir an önce sağlık hizmeti sunumuna başlaması için dikkat çeken bir eylem yaptı.

Gündem 23.11.2020, 13:25 23.11.2020, 13:27 Güler Sağlam
İyi Parti Kapalı Hastane Önünde Ateş Yakıp Bakan Koca'ya Seslendi!

İyi Parti Çorum Teşkilatları eski devlet hastanesinin bir an önce sağlık hizmeti sunumuna başlaması için dikkat çeken bir açıklama yaptı.

TIKLAYIN

İyi Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ve bazı parti yöneticileri, eski devlet hastanesinin yeniden sağlık hizmeti sunması için nöbete başladı. ardından bir de çağrı yaptı.

Konuya ilişkin açıklama yapan İyi Parti il Başkanı Bekir Özsaçmacı, “Güzel memleketimizde çok fazla artan Covid-19 vakaları ile hasta sayısındaki artış eski devlet hastanesinin faaliyete geçirilmesini elzem hale getirmiştir. Bu nedenle iktidar temsilcilerinin ulaşamadığı sayın bakana Çorum’dan sesleniyoruz. Bir an önce Çorum halkının mağduriyetini lütfen giderin. Halkımızı hastane önünde nöbete ve paylaşım yapmaya davet ediyorum.” dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
İtibar 2 ay önce
Teröristle kahvaltı yapan demirtaşa methiyeler düzenler hdp ile anayasa masası kuranlar hak-hukuk-adalet diyor ya :)))
Zekiymiş Birde 2 ay önce
@ZEKİ barış süresinde onlara seçme seçilme hakkı ve barış sunduk ama ağababalarının barışmayın sözüne öğretmenleri ve polisleri şehit ettiler yani yine ihabet ettiler. Siz şuanda anayasa yapıp ortak seçime girip şirinlik yapma peşindesiniz. Son 1 yılda 1296 son 5 yılda 7340 ve 18 yılda 12588 pkk leşi var ama onları görmezsiniz öğrenmişsiniz bir megri megri tek derdiniz iftira yalan ve sahtekarlık
ZEKİ 2 ay önce
Dün kol kola sizler geziyordunuz.açılım gafletçileri.şimdi burada müslümanlık mı taslıyorsun,kafir herif,yatacak yeriniz yok.
Güzel 2 ay önce
dün biz de oradaydık göremedik nöbetçi arkadaşları
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?