İtalya'dan İki Hemşire Görüntülerini Instagram'da Paylaştı!

İtalyan 2 hemşirenin instagram paylaşımları ülkedeki durumun ciddiyetini ortaya koyuyor. Birinin yüz maskesi takmaktan kızarmış yüzü diğerinin de masada uyuya kalması hasta yoğunluğunu da gösteriyor.

İtalya'dan İki Hemşire Görüntülerini Instagram'da Paylaştı!

Çin'den gelen sağlık çalışanlarının içler acısı görüntüsü şimdi de İtalya'daki hastanelerde çalışan sağlık çalışanlarından gelmeye başladı. Çinli bir doktor, üst üste 10 gün boyunca koronavirüsle ilgili çalıştıktan sonra ani bir kalp durmasından ölmüştü .

TIKLAYIN

Dailymail'de yer alan haberde Hemşire Alessia Bonari, Milano'da bir vardiya sırasında saatlerce koruyucu giysiler giydikten sonra yüzünün bir resmini yayınladı.

Hastanedeki hayatı anlatırken, koruyucu ekipmanını taktıktan sonra altı saat boyunca nasıl su bile içemediğini veya tuvalete gidemediğini açıkladı.

Başka bir hemşire olan Elena Pagliarini ise, masasının üzerinde hala çalışırken maskesiyle birlikte yorgunluktan uyurken gözlendi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 19:47

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER