PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İsmail Saymaz Son Seçim Anketini Yayınladı!

Mak araştırma şirketi tarafından yapılan mayıs ayı seçim anketi sonuçlarını Twitter hesabından yayınlayan Saymaz, Cumhur İttifakı ve millet ittifakının arasındaki o farkının açıldığını söyledi.

Gündem 30.05.2022, 00:47 30.05.2022, 10:07 Cansu Polat
İsmail Saymaz Son Seçim Anketini Yayınladı!

Halk Tv’de yorumculuk yapan İsmail Saymaz 3 milyon takipçisinin olduğu Twitter hesabından mayıs ayı seçim anketi sonuçlarını açıkladı.

Gazeteci Saymaz‘ın paylaştığı mayıs ayı anket verilerine göre Ak Partinin oyu %28.3 görülürken CHP’nin oyunun ise %27.1’e yükseldiği görüldü.

Mak araştırma tarafından yapılan seçim anketi sonuçlarına göre Ak Parti ile CHP’nin arasındaki oy farkının bir puana düştüğü görülürken Millet İttifakı %43.2, Cumhur İttifakının oyunun ise %34.9 olarak yayınlandı.

Yorumlar (6)
112 1 ay önce
Bu konunun sağlık ile alakası nedir. Yandaş olmayi bırakın. Sağlık ile ilgilenin. Bu arada sizin siteye son girişim oldu.
aslanbey 1 ay önce
tabi hiç alakası yok ülkeyi benmi yönetiyorum hekimlere giderse gitsinler diyen kim sağlıkçılara 3 senedir 1 tl vermeyen kim ah cahlilik ah
anladınız mı? 1 ay önce
partilerin oyu bizene kardes biz ekmek derdindeyiz parti üstüyüz biz devlet memuruyuz kim gelirse gelsin bizi alakada etmez sözleşmeli yönieticileri ilgilendirir onların bekası için bize her yol konya
Bombacı Mülayim 1 ay önce
Adammı kalmadı fikirlerine inanılacak.
attci 1 ay önce
mevcut yetkili kim varsa beni/bizi umursamıyor diye düşünüyorum .o yüzden bana 100bin maaş versede beni ilgilendirmez.çektiğimi bi ben bi meslektaşlarım birde ailem bilir .Varsın gitsin etkisiz tüm yetkililer umursamada önemli değil ben kararımı çoooktan verdim ..saygılarımla
Yakın geleceğin milyoneri 1 ay önce
Cahil, her şeyi bilir. Cahil olmak lazım.
22
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?