İlknur Hemşire ve Arkadaşına Virüslü Muamelesi Yaparak Spor Salonuna Almadılar!

Kocaeli Dilovası Devlet Hastanesinin Acil Servisinde görev yapan Hemşire İlknur Karaarslan, arkadaşı Kübra Yıldırım ile beraber gittikleri Pi Yoga Stüdyoda hiç hak etmedikleri bir muameleyle karşılaşarak salon işletmecisi tarafından virüslü muamelesi görüp, alaycı bir edayla karşılaştı

Gündem 07.10.2020, 10:55 07.10.2020, 11:04 Güler Sağlam
İlknur Hemşire ve Arkadaşına Virüslü Muamelesi Yaparak Spor Salonuna Almadılar!

VİRÜSLÜ MUAMALESİ YAPTI

TIKLAYIN

Yoga kursuna yazılan hemşire Karaarslan ve arkadaşı Yıldırım, ilk ders gittiklerinde salon işletmecisi tarafından virüslü muamelesi görüp, alaycı bir edayla karşılaştı. İşletmecinin kendilerine hangi birimde görev yaptıklarını sorduğunu, ilk anda art niyet aramadan sorularını cevapladıklarını ifade eden Karaarslan, daha sonra gördükleri tavır karşısında şunları söyledi:  “işletmeci ders sonunda bize kendince akıl vererek, evden çıkmamamız gerektiğini, dersleri online yapmamız gerektiğini ifade ederek bizim virüs yaydığımızı ileri sürdü. Acil seviş çalışanlarının yoğun bir şekilde virüsle temas halinde olduğunu ileri süren işletmecisi akıl verdiği yetmezmiş gibi biz salondayken kendilerinin nasıl güvende olacağını sordu.”dedi.

ALAYCI, KÜSTAH, AKIL VEREN TAVIRLAR

Verdiği akılların daha sonra alaycı ifadelere döndüğünü dile getiren İlknur Karaarslan, “Biz kendisine evde yapabilseydik, zaten gelme durumumuz olmadığını söyledik. O da bize eve hamak alarak hamak yogası yapabileceğimizi alaycı sözlerle vurguladı. Sağlık çalışanlarının evde çıkmaması gerektiğini, virüs yaydığımızı, taşıyıcı olduğumuzu bir sağlık çalışanına akıl vererek şahıs, istersek kalabalık olan spor salonlarına gideceğimizi söyledi. Bu davranışları sosyal medyada yayılınca hesabını yorumlara kapattı. Sağlık çalışanlarına Ücretsiz online ders kampanyası başlattı. Morale en çok ihtiyacımız olan zamanda bu davranışları hak etmiyoruz.”dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?