İletişim Başkanı Altun: 18 Yılda Sağlıkta Devrim Gerçekleşti

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Türkiye'deki sağlık alanındaki değişim ve yapılan yatırımlara ilişkin bir video paylaştı.

Gündem 04.01.2021, 23:16 04.01.2021, 23:20 Güler Sağlam
İletişim Başkanı Altun: 18 Yılda Sağlıkta Devrim Gerçekleşti

Koronavirüs salgınına rağmen büyüyen Türkiye'de, son 18 yılda sağlık alanında yapılan yatırımlar devam ederken İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan çarpıcı bir paylaşım geldi.

Altun, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Türkiye'nin sağlık sektöründe uğradığı değişimi ve gelişimi gözler önüne serdi.

TÜRKİYE'NİN SAĞLIK ALANINDAKİ GELİŞİMİ

TIKLAYIN

Türkiye'nin sağlık alanında gerçekleştirdiği devrime vurgu yapan Altun, "Geleceğe emin adımlarla yürürken bugünlere hangi zor şartları aşarak geldiğimizi hatırlayalım." ifadelerini kullandı.

Fahrettin Altun'un notunun tamamı şu şekilde:

"Türkiye, son 18 yılda her alanda büyük bir devrim gerçekleştirdi. Şüphesiz bu devrimlerin en önemlisi sağlık sisteminde gerçekleştirilen devrimdir. Geleceğe emin adımlarla yürürken bugünlere hangi zor şartları aşarak geldiğimizi hatırlayalım."

ensonhaber

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (11)
Hemsireler sağlık memurları 2 hafta önce
Onun içindir midir ki kamuda en düşük maaşı hemsireler sağlık memurları alıyor yeni hastaneler değildir insana hastaya dokunan hizmet eden beton duvarlar yeni makineler değildir iş yapan sağlıkçılar fedakarca çalışmazsa ne anlamı vardır yeni hastanelerin binaların birazda hastaları tedavi eden yasamdan ölüme her zaman dokunan hemsirelerin sağlık teknisyenlerinin emeklerinin hakkını verin
Saglik personeli 2 hafta önce
Müteahhitlerden Allah razı olsun demeyi unutmuş.
smemuru 2 hafta önce
evet müthiş bir devrim asgari ücretle eşitlendi maaşlarımız.
.... 2 hafta önce
DEVRİM GERÇEKLEŞMİŞ(MİŞ). ÇOK BELLİ OLUYOR.
Sağlıkçı 2 hafta önce
Evet gerçekten devrim gerçekleşti.Sağlık personellerinin izinlerini iptal ederek her ay çok azda olsa ödenen ek ödemelerin,Sağlıkçıların tükenip bitmeye başladığı bu dönemde 2 aydır ödemeyerek,Asgari ücretli çalışanla sağlıkçıların maaşlarını eşitleyerek devrim yaptınız.
Ne farkeder 2 hafta önce
Keşke bizde 5 maaş alabilseydik
ali veli 2 hafta önce
evett öldüler çünkü...
sağlık çalışanı - hakkını alamayanı 2 hafta önce
4 -5 ballı maaş alan fahrettin bey önce sağlık çalışanlarının hakettiği ek ödemeleri yatırın. sonra konuşursunuz konuşmaya yüzünüz varsa..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?