PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

İddia: Sağlık Sen Başkanının Talimatıyla Görev Yerimi Değiştirdiler!

Ordu Devlet Hastanesinde 2003 yılından beridir çalışan kanser hastası sağlık çalışanı, hastane yönetiminin Sağlık Sen Başkanı Ahmet Yılmaz'dan aldıkları talimatla görev yerini değiştirdiklerini iddia ederek hastaneden ayrılış sürecini anlattı.

Gündem 30.09.2022, 02:28 30.09.2022, 12:00 Cansu Polat
İddia: Sağlık Sen Başkanının Talimatıyla Görev Yerimi Değiştirdiler!

Ziyaretçilerimizin bilgisine: Haberde adı geçenlerden bazıları hukuk bürosu desteğiyle sitemize kişilik hakları, psikolojilerinin bozulması gibi gerekçelerle dava açmada mahir insancıklardır. Ancak sağlık personelinin sesi olduğumuz için iddiaları haberleştirme gibi kamusal görevimizi yerine getirmede ki kararlığımız tamdır. 

Sağlık çalışanı Erdinç Erkan’ın başından geçenleri anlattığı paylaşımı yorumsuz aktarıyoruz.

Evet arkadaşlar yarın itibarıyla ordu devlet hastanesinden ayrılıyorum. Benim gerek yanıma gelerek, gerekse telefonla arayarak yardımcı olduğum tüm arkadaşlarıma saygılarımı sunuyorum. Demekki buraya kadarmış!

2003 YILINDA göreve basladığım Ordu Devlet Hastanesinde çok sayıda başhekim vede müdürle çalıştım. Görevimi herzaman layıkıyla yaptığımı sanıyorum, Yanlız bugünkü hastane yönetiminin başhekim ve hastane müdürü vede mudur yardımcılar dahil sağlık sen başkanı Ahmet yilmazdan aldıkları talimatla görev yerimi değiştirmeleri hiçte hoş olmamıştır.

Sayın Sağlık.mudurum, Sayın hastane müdürüne bu görev yeri değişikliğini niye yaptınız diye sorduğunda hastane müdürünün verdiği cevapta bir okadarda manidardır. Efendim göreve gelmiyormuş, görevimin başında uyuyormuş. Evet uydugum doğrudur. Oda öyle saatinde.

Kendim.şeker hastası olman münasebetiyle aldığım.ilaclar uyku yapıyor. Yanliz adama sormazlar mı ey odh bashekimj eyyyy hastane müdürü bu bahsedilen şahıs kanser hastası, şeker hastası, tansiyon hastası, panik atak, kalp hastası olmasına rağmen kendi isteğiyle pandeminin en yoğun olduğu dönemde engelli bireylerin çalışması yasak olmasına rağmen çalışırken uyumadı mıda? şimdimi uyudu?

Bırakın bu işleri. Mertce şunu söyleseydiniz. Bize ahmet yilmaz tarafından talimat geldi. Bizde bu talimatı uyguladık deseydiniz. Vallahi sizi takdir ederdim. Bugün kendi isteğimle turk sağlık sene üye oldum.

Saygıdeğer turk saglkk srn başkanına buradan çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte saygıdeğer saglkk sen başkan adayımız cengiz bayrak tutarla beraber manevi destek verdiler.

Bu arada özelikle saglik müdürümüz bu bahaneye inanmayip sahsimi kabul edip dinlediği için ayrıca çok teşekkür. Saygılarımı sunuyorum.

Erdinç Erkan

Yorumlar (21)
Ragıp 2 ay önce
Onlara hiçbir şey olmaz. Sırtları Ak parti genel başkan vekiline dayalı. Ordu'nun eniştesi, eşinin akrabası olan bu zatı muhteremi o koltukta ilelebet oturtmaya devam edecek. Kimse memnun değil, kimse huzurlu değil. Tek bir kişi hariç, onun içinde zaten milletin huzuru değil, eşinin huzuru önemli.
Sami 2 ay önce
sağlık-sencilerin hesaplarının,mal varlıklarının hesabı tek tek sorulacak,rahat yerlerinden alınıp,bu arkadaş gibi başka garibanlara yaşattıklarının hesabı sorulacak derse Kemal Kılıçdaroglu'na destek vericem.
44 2 ay önce
admin. adamsın allah (c.c)onlara hakettiği cezayı verecektir geçmiş olsun.
Cerrah bulut hemşire 2 ay önce
İddia araştırılsın arkadaşımız görev yerine döndürülsün
Aliş 2 ay önce
Sen Sancaktepe adsm ndeki zorbalığı mobing görsen sağlık sen temciligi kaybetikten sonra genel sağlık iş geçti.turk sağlık sen olan herkesin görevleri yeri değişti.ozluk olsun maaş birimleri yıllarca çalışan bu birimlerde çalışanları elerinden aldilar
Cansu 2 ay önce
Ordu milletvekili Mustafa adıguzelın bu başhekim hakkındakı acıklamasını okuyun lutfen...
vasıfa 2 ay önce
ANKARA da sizin gibi kaç sağlık çalışanı aynı durumda.İl sağlık müdürlüğü niye önlem almıyor.Yöneticiler daha ağır koltuklarında. Gülhane hastanesi
T saglikci 2 ay önce
Saglik sene iftira atmayın net ispat edilmese tazminata mahkum olur adı geçen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın