İddia: Okul İdaresi Görevdeki Hemşireyi Parmak Sallayarak Tehdit Etti!

Derince İlçe Sağlık Müdürlüğünde görevli Hemşire B.N.U.E. tarafından Anadolu Lisesine götürülen bir öğrencinin durumuyla ilgili yaşanan sıkıntı sonrasında okul idarecilerinin Hemşire B.N.U.E. ‘ nü makamlarına çağırtarak, hemşireye parmak sallar halde “ismin ne” diye sorması üzerine odayı terk eden hemşire için hizmetli personele “polis çağır” diyerek kolluk kuvvetiyle tehdit etme yoluna gittiği iddia edildi.

İddia: Okul İdaresi Görevdeki Hemşireyi Parmak Sallayarak Tehdit Etti!
banner71

Kocaeli Derince ilçesinde bugün yapılan iokbs sınavına temaslı olduğu için Derince İlçe Sağlık Müdürlüğünde görevli Hemşire B.N.U.E. tarafından bir öğrencinin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine götürülen ve kapıdaki görevliye temaslı öğrenci olduğu bildirildiği halde, normal sınıfta sınava alınan öğrencinin tekrar teslim alınması sırasında okul idarecilerinin, Hemşire B.N.U.E. ‘ nü makamlarına çağırtarak, makamlarında ilgili personele parmak sallamak suretiyle “ismin ne” diye sorması üzerine odayı terkeden sağlık personelini tehdit etmek maksadıyla yanındaki bulunan hizmetli personele “polis çağır” diyerek ayrıca personeli kolluk kuvvetiyle tehdit etme yoluna gitmiştir.

TIKLAYIN

ÖSYM sınav klavuzuna göre sağlık personelinin sadece okula kadar eşlik etme görevi bulunduğu ancak teslimiyle ilgili bir görevinin bulunmadığının ilgili okul idarecilerince bilinmediği anlaşılmaktadır.

Kaynak: Sosyal Medya

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat reis
Murat reis - 2 hafta Önce

Oğlum aylardır yatıyorsunuz kadın sizi uyarmış temaslı hasta diye ne dangalak adamlarsınız işinizi yapamıyorsunuz bari birazcık adam olun

Estir Bursa
Estir Bursa - 2 hafta Önce

Sınavıda mı biz yapak, sayın milli eğitim.

Hemşire
Hemşire - 2 hafta Önce

Teslim alma ve vermelerde bir teslimat formu doldurulsa keşke, eksiklik var bence

SIRADAKİ HABER