Holding CEO’su O Doktor ve Hemşire İle Tanışmak İstiyormuş: O Sağlıkçılardan Her Hastanede Onlarca Var, Gidip Teşekkür Edebilirsiniz!

Bugün bazı haber sitelerinde yer alan "Erciyes Anadolu Holding CEO’su Ertekin, o hemşire ve doktorla tanışıp, ellerini sıkmak istiyor" başlıklı haber ile Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin'in Sosyal Medya paylaşımı haber yapıldı. Bizde Sayın CEO'ya diyoruz ki; ailesinden, kendi sağlıklarından feragat ederek fotoğraftaki özverinin sayamayacağımız çeşitleriyle hemen hemen her hastane de sağlık çalışanları yıllarca alın teri döküyor. Kısaca Sayın CEO, o Sağlıkçılardan Her Hastanede Onlarca Var, Gidip Tanışıp, teşekkür edebilirsiniz.

Gündem 03.09.2020, 18:07 03.09.2020, 18:27
Holding CEO’su O Doktor ve Hemşire İle Tanışmak İstiyormuş: O Sağlıkçılardan Her Hastanede Onlarca Var, Gidip Teşekkür Edebilirsiniz!

SİTELEREDEKİ O HABER;

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, görevlerini fedakarca yapan sağlık çalışanlarının önünde saygıyla eğildiğini belirtti. Ertekin, ayrıca bir fotoğraf paylaşıp, “O doktor ve hemşireyle de tanışıp, ellerini sıkmak istiyorum” dedi.

TIKLAYIN


*Ceo Alpaslan Baki Ertekin

CEO Ertekin, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: 3-9 Eylül Halk Sağlığı Haftası imiş. Resimdeki kanatsız meleklerin hatrına ne olur bu Halk, Sağlığı’na dikkat etse. Resimdeki doktor/hemşire kimse inşallah bir gün tanışıp, elini sıkma şerefine nail olurum. İşini bu kadar aşk ile yapan insanların önünde saygıyla eğiliyorum.

İŞTE ERTEKİN'İN PAYLAŞTIĞI O FOTOĞRAF.

Yorumlar (0)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?