PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hemşireye Saldıran 3 Kişiden 2'si Tutuklandı!

Acil servis de sıra beklemek istemeyen hasta yakını 3 kişi kendilerini uyardığı için hemşireye önce sözlü ardından fiziki saldırıda bulunarak darbettiler. Olayın ardından başlatılan soruşturma sonucunda gözaltına alınan 3 kişiden 2’si tutuklandı.

Gündem 27.03.2022, 19:46 Cansu Polat
Hemşireye Saldıran 3 Kişiden 2'si Tutuklandı!

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde bulunan  Mehmet Akif İnan  Eğitim ve  Araştırma Hastanesi acil servisinde çalışan hemşire Remzi Yüzücü, bir hasta yakını tarafından sözlü ve fiziki saldırıya uğramıştı. 

Olayın ardından başlatılan soruşturmada Güney D., Sadık D. ve Yasemin V. gözaltına alındı. Emniyette yapılan sorgularının ardından mahkemeye çıkarılan şüphelilerden Güney D. ve Sadık D. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yasemin V. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

NE OLMUŞTU

Uzun yıllardır hizmet veren hemşire Remzi Yüzücü bu akşam Acil Servis-Enjeksiyon bölümünde çalışırken iddiaya göre bir hasta yakını sırada beklemek istemedi. Hemşire Yüzücü'nün kendisini uyarmasının ardından hasta yakını önce sözlü ardından fiziki saldırıda bulundu. Hemşire Yüzücü yüzüne aldığı darbeler sonucu yaralanırken, hastane polisi de saldırganı yakaladı.

Yorumlar (5)
Urfalihemsireamaistanbulda 2 ay önce
Urfa valisi sayesinde urfada saglikta şiddet çok azaldı her olaya el atiyor yani saglikta şiddet gördüğü an ilgili kişilerin tutuklanması için savcıyla bile konuşuyor helal olsun
Geçmiş olsun 2 ay önce
İnşAllah daha güzel ortamlarda çalışma fırsatımız olur..
Hemşire 2 ay önce
Sağlıkçı olmak zorlaştı ülkemde. Hem muhtaçsın hem saldırgan. Anlam veremiyorum. Kara listeye alınıp sağlık hizmetinden mahrum bırakmalı. Geçmiş olsun.
CovidAcil 2 ay önce
Yine mi Urfa!
CovidAcil 2 ay önce
3. kisinin malum partiden dayisi amcasi vardir kesin!
4
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?