PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hemşirenin Saçını Çekerek Acil Servisi Darmadağın Ettiler

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesinde bir hemşireye karşı uygulanan fiziksel şiddet sonucunda hemşirenin saçı çekilirken acil serviste darmadağın oldu.

Gündem 18.08.2022, 15:31 Cansu Polat
Hemşirenin Saçını Çekerek Acil Servisi Darmadağın Ettiler

Hep Sen Sendikası Genel Sekreteri Yasin Aldemir şiddet gören sağlık personeline destek olmak için Tatvan Devlet Hastanesi‘ni ziyaret etti.

Sabah 9 itibari ile Tatvan Devlet Hastanesine giden Genel Sekreter Aldemir’e sendika avukatı ve yetkililer de eşlik etti.

Dün gerçekleşen olay Tatvan Devlet Hastanesi Çocuk Acil Ünitesinde yaşanmış, ortamı savaş alanına çevirenler ise yine hasta yakınları olmuştu. İki meslektaşımızın darp edildiği, hakaretlere maruz kaldığı olay sosyal medya da gündeme getirilmişti.

Yorumlar (2)
Kırmızı kurdele 2 ay önce
Hadi saygı değer editör açıklamasını yap bu durumu da Sabime bağlar misin şiddet her yerde ve her koşulda oluyor sen ise anca bunu Sabime mal ediyorsun olayları bir kuruma mal ederken ortalığı velveleye verirken şimdi neden bu durumda sadece bunu haber geçiyorsun sabim koronavirus sürecinde ve şimdi de her daim 7/24 çalışan bir iletişim merkezi ve çağrı merkezi değil vatandaşın sırtını her daim yanında olan sağlıkçılari her daim otekelestirmeyen bir BİRİMDİR.
BU NE SAYIN BAKAN BU NE 2 ay önce
HALA POLİS NOKTASI YOK
HASTANELERDE CAN GÜVENLİĞİ YOK
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?