Hemşirelerden Covid Pozitif Hastalarına Çay Servisi!

Koronovirüs pandemi salgını sonrasında özverili çalışmalarıyla tüm dünyanın takdirini toplayan sağlık çalışanlarımız bu kez ilginç bir videoyla karşımıza çıktılar. Van'da covid servisinde çekilen görüntülerde, kandil günü covid servisinde yatan hastalara kendi elleriyle çay hazırlayan nöbetçi hemşireler bu anları kameraya kaydetti.

Hemşirelerden Covid Pozitif Hastalarına Çay Servisi!

TIKLAYIN

Kadir Gecesini koronavirüs nedeniyle hastanede geçirmek zorunda kalan hastalara, tedavilerinden sorumlu maskeli melekler, hoş bir sürpriz yaparak kendi elleriyle hazırladıkları çayı ikram ettiler. Hastaların her birine ayrı ayrı şeker paketlemesi yapan, covid-19 pozitif oldukları için tıbbi koruyucu malzemelerini giyerek çay ikramında bulunan nöbetçi hemşireler, hastalıkları bir nebze de olsa mutlu etmenin sevincini yaşadılar.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlık memuru
Sağlık memuru - 2 hafta Önce

Nice kurum çalışanlarının en düşük maaşı 5000 TL den aşağı değilken masa başlarında tertemiz 8,5 mesaisini yapanlar dan

Hemsireler sağlık memurları
Hemsireler sağlık memurları - 2 hafta Önce

Hemsire sağlık memuru erkek hemşire işte budur yeri gelir hasta refakatçisi olur

Hemsire
Hemsire - 2 hafta Önce

Millet iki kare fotograf icin girmedigi kılık kalmadi pandemi surecinde.hayir icin yapiyorsan kameraya cekip turkiyeye neden servis yapiyon .

Hemsire
Hemsire - 2 hafta Önce

Hicbir meslek grubunda yeri gelir su isi yapar yeri gelir bu isi yapar yoktur.herkes kendi gorev taniminda ne varsa o isi yapar.ama hemsire grubu yeri gelir sekreterlik yapar yeri gelir hastabakicilik yeri gelir doktorluga soyunur.yerini ,gorev tanimini bilmeyen bi hemsirelerdir .aman hayrim olsun ,aman is yurusun,aman onun gelmesinimi bekleyecem dedigimiz her is bize gorev olarak geri dondu.

SIRADAKİ HABER