Hemşire Yaprak, Hastane Koridorundan Dizi Setine Transfer Oldu!

Menajerimi Ara dizisiyle ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayacak olan Yaprak Medine, hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşarken yaptığı açıklamada, "Hemşirelik okudum ve üç sene kadar hastanede çalıştım. Son dönemlerde modellik yapmaya başladım, birkaç reklam filminde yer aldım" dedi.

Gündem 05.10.2020, 10:38 Güler Sağlam
Hemşire Yaprak, Hastane Koridorundan Dizi Setine Transfer Oldu!

Menajerimi Ara dizisiyle ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayan genç yetenek Yaprak Medine, asıl mesleğinin hemşirelik olduğunu söyledi.

TIKLAYIN

Hep oyuncu olmak istese de hayatın kendisi için farklı şekillendiğini belirten Medine, ‘Hemşirelik okudum ve üç sene kadar hastanede çalıştım. Son dönemlerde modellik yapmaya başladım, birkaç reklam filminde yer aldım. Menajerimi Ara benim için bir dönüm noktası. Hayatta içtenlikle istediğimiz her şey zaman tanımadan bizi buluyor, yaşadığım her şey bana bunu gösterdi’ dedi.

Menajerimi Ara dizisinde aralarında Ayşenil Şamlıoğlu, Barış Falay ve Canan Ergüder gibi usta isimlerle birlikte kamera karşısına geçmenin kendisi iiçin büyük şans olduğunu dile getiren Yaprak Medine, büyük tecrübe kazandığını söyledi.

Genç oyuncu, ‘Onlardan çok fazla şey öğreniyorum. Özellikle Barış Falay’ın bu süreçte bana katkısı gerçekten çok büyük. Ben hala bu kadar müthiş bir ekiple birlikte olduğuma zaman zaman inanamıyorum’ diye konuştu.

Yorumlar (0)
-5
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?