PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hemşire, Temizlik Görevlisini Darp Etti İddiası

Şehir Hastanesinde görev yapan temizlik personeli Orhan Uzun, Üroloji servis hemşiresinin kendisini darp ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu. “Yüzüme yumruk atarak, Boğazımı sıktı” diyen temizlik görevlisi darp raporu aldı.

Gündem 24.07.2022, 02:46 Cansu Polat
Hemşire, Temizlik Görevlisini Darp Etti İddiası

İsparta şehir Hastanesinde 2 gün önce yaşanan olayda Şehir Hastanesi Üroloji servisinde görev yapan temizlik görevlisi Orhan Uzun, servisin erkek hemşiresi tarafından darp edildiğini öne sürerek karakolda şikayetçi oldu.

Darp olayı ile ilgili açıklama yapan temizlik görevlisi Uzun, Üroloji servisinde çalıştığı esnada hastanede çalışan hemşirenin ameliyata gidecek olan hastanın yatağını kast ederek “Yeşilleri neden sermedin” şeklinde kendisine bağırdığını anlattı.

Temizlik görevlisi Uzun, “ameliyata gidecek olan hastanın odasının hangisi olduğunu nereden bileyim” şeklinde cevap verdiğini belirterek, bu sırada tartışmanın büyüdüğünü, orada bulunanların kendilerini ayırdığını anlattı. Daha sonra yine aynı hemşirenin tekrar yanına gelerek yüzüne yumruk attığını ileri süren temizlik görevlisi, “boğazımı sıktı, diğer çalışanlar gelerek bizi tekrar ayırdı. Ben karşılık vermedim” şeklinde konuştu.

Darp olayının ardından karakola giderek ifade verdiğini anlatan Orhan Uzun, rapor aldığını ve şikayetçi olduğunu açıkladı.

Yorumlar (4)
Tip 4 hafta önce
Bu taşeron ve şehir hastanesi çalışanlarında ki ukalalık diz boyu. Kadroya geçtik bize kimse iş yaptıramazla ortalıkta dolaşıyorlar.
kendin tip 4 hafta önce
kimse kimsenin emir eri deyildir kimse kimseye talimat veremez hastanelerde kışla deyildir temizlik personeli işidışında iş yaptırılamaz nokta..
VF 4 hafta önce
SEN ÇALIŞ MAK TAN..AYAK LARIN AGRIYOR
tipini .... 4 hafta önce
lan olum şehir hastanesi temizlik çalışanı kadroya mı geçti halen taşeron, nasıl bir taşeron acın var anlat bilelim
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?