PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hemşire: 'Tayin Dönemini Bekleyecek Gücüm Kalmadı'

Yalnızlığını fırsat bilen kötü niyetli insanlar tarafından rahatsız edilen ve geceleri evinin etrafında dolaşan biri olduğunu belirten hemşire, "Tayin dönemini bekleyecek gücüm kalmadı..” diyerek Bakanlıktan yardım istedi.

Gündem 17.03.2022, 01:36 17.03.2022, 01:45 Zeynep Elmalı
Hemşire: 'Tayin Dönemini Bekleyecek Gücüm Kalmadı'

Afyonkarahisar'a bağlı Çay Devlet Hastanesi'nde hemşire kadrosunda görev yapan bir hemşirenin başından geçen talihsiz olayalrdan sonra Sağlık Bakanlığına mektup yazarak yardım talep etti.

Afyonkarahisar Çay Devlet Hastanesi’nde görev yapan hemşire'nin el yazısıyla kaleme aldığı mektubunda annesini kaybetmesinin ardından eşi tarafından terkedildiğini belirtti. Daha sonra babasıyla birlikte yaşamına devam ettiğini yazan Hemşire, 2 ay evvel Covid-19’a yakalanan babasını kaybettiğini dile getirdi.

“Tayin dönemini bekleyecek gücüm kalmadı..”

Yalnızlığını fırsat bilen kötü niyetli insanlar tarafından rahatsız edildiğini ileri süren hemşire, geceleri evinin etrafında dolaşan biri olduğunu belirterek Sağlık Bakanlığı’na tayin talebinde bulundu. Yakın zaman içerisinde Konya’nın Akşehir ilçesinde yaşamaya başlayacak olan akrabasının yanına tayininin gerçekleştirilmesini talep eden hemşire, dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: “Benim korunmaya ve bir aileye çok ihtiyacım var. Sizden ricam Konya’nın Akşehir ilçesine tayinimin çıkmasına yardımcı olmanız. O kadar zor zamanlar geçiriyorum ki tayin dönemini bile bekleyecek gücüm kalmadı.” dedi

Yorumlar (2)
Hemşire 2 ay önce
Çok üzüldüm. İçim acıdı.
Mesut 2 ay önce
Derhal yardım edilmeli.sizcede öylemi egolu ve kibirliler
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?