PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Hemşire Darbedildi, Polis ‘Sadece Kızarmış’ Dedi İddiası

Hemşire Alev Özgün görev yaptığı hastanede hasta yakını tarafından darp edilirken ifadesi alındı esnada görevli polis memurunun “sadece kızarmış, bundan bir şey çıkmaz” dediğini öne sürdü.

Gündem 16.07.2022, 16:38 16.07.2022, 17:08 Cansu Polat
Hemşire Darbedildi, Polis ‘Sadece Kızarmış’ Dedi İddiası

Acil serviste nöbet tutan hemşire Alev Özgün görev yaptığı esnada acil servise gelen hasta yakını tarafından önce darp edildiğini ardından tehdit edildiğini öne sürdü.

Hasta yakınından aldığı darbeler sonucu vücudunda oluşan darp izlerinin görüntüsünü paylaşan Alev Hemşire, ifadesini alan polis memurunun “sadece kızarmış bundan bir şey çıkmaz” demesine de tepki gösterdi.

Sağlık çalışanlarına yapılan saldırılarda, olayın sonucunun ölümle sonuçlanması halinde mi ciddiye alınacağı sorusu akıllara gelirken darp mağduru Hemşire Alev Özgün sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Size üzücü bi hikaye anlatacağım Nöbette hasta yakını tarafından hem darp hem tehdit edildim. Şikayetçi oldum ifademi alan polis memuru ‘sadece kızarmış bundan bişey çıkmaz’ dedi. :)) bişey çıkması için ne olması gerekiyo öldürülmem mi?

 

Yorumlar (2)
... 1 ay önce
Birşey olamayan polis oluyor Ablam bunların hepsi ondan..
CovidAcil 1 ay önce
Polis ya da Asker eşi olsaydin oyle demezlerdi!
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?