Hemşire Çiftin Düğününde Damat Arkadaşlarına Sormadan Evet Demedi

Bursa’nın İnegöl ilçesinde, özel bir hastanede görevli hemşire çift Sedanur Öz ve Emirhan Yaldız’ın düğün töreni sırasında çiftin resmi nikahını kıymak için gelen memur evlilik sorusunu yöneltti. Nikah memurunun "Hastalıkta sağlıkta, iyi günde kötü günde bir arada olmak için evlenmeyi kabul ediyor musun?" sorusuna gelin, ’Evet’ cevabını verdi.

Gündem 25.08.2021, 08:52 Güler Sağlam
Hemşire Çiftin Düğününde Damat Arkadaşlarına Sormadan Evet Demedi

SORUYU DUYUNCA ARKADAŞLARININ YANINA GİTTİ

Nikah memuru daha sonra ise aynı soruyu damada sordu. Damat, soruyu duyar duymaz düğüne katılan arkadaşlarının yanına gitti. Arkadaşları ise damada, "Evlilik zor. İzin almadan evden çıkamayacaksın. Son pişmanlık fayda etmez. Ölmek var dönmek yok" dedi.

Bu açıklamalar üzerine damat koşarak nikah masasına yönelip ’Evet’ cevabını verdi. Bu kez de nikah memuru işi zorlaştırdı ve damattan, sağdıcının omuzları üzerine çıkarak ’Evet’ cevabını salondakilere duyurmasını istedi. Memurun talebini yerine getiren damadı görenler ise gülümsedi. O anlar ise kameraya yansıdı.

Sedanur Öz ve Emirhan Yaldız, İnegöl'de bir düğün salonunda düzenlenen törenle evlendi. Nikah masasına oturan çifte, nikah memuru evlilik soruları yönetti. Nikah memurunun "Hastalıkta sağlıkta, iyi günde kötü günde bir arada olmak için evlenmeyi kabul ediyor musun" sorusuna gelin Sedanur Öz, 'evet' cevabı verdi. Nikah memuru daha sonra ise aynı soruyu damada sordu. Damat Emirhan Yaldız, soruyu duyar duymaz nikah masasından kalkarak düğüne katılan arkadaşlarının yanına gitti.Arkadaşlarının "Evlilik zor. İzin almadan evden çıkamayacaksın.. Son pişmanlık fayda etmez. Ölmek var dönmek yok" söylemlerini duyan damat koşarak nikah masasına yönelip 'evet' cevabını verdi. Bu kez de nikah memuru işi zorlaştırdı ve damattan, sağdıcının omuzları üzerine çıkarak 'evet' cevabını salondakilerin duyurmasını istedi. Memurunun talebini yerine getiren damadın arkadaşının omzunda bir kez daha 'evet' demesi davetlileri gülümsetti. O analar kameraya yansıdı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
CovidAcil 2 ay önce
Cıvık cıvık boş işler! Azıcık olgunlaşamadınız!
7
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?