Hastaneyle ilgili skandal iddialarda bulundu!

Betül isimli vatandaş tarafından, Derince Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi hakkında skandal iddialar ortaya atıldı. Kendisine yanlış iğne yapıldığını belirten Betül, corona testi için 2,5 saat bekletildiğini ve annesinin yanlış ameliyat edildiğini öne sürdü

Gündem 09.06.2021, 13:44 09.06.2021, 17:49 Güler Sağlam
Hastaneyle ilgili skandal iddialarda bulundu!

Kocaeli’de ikamet eden Betül isimli vatandaş, Derince Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile ilgili skandal iddialarda bulundu. Vatandaş, hastanede hizmet denilen bir şeyin olmadığını, bir gidişinde yanlış iğne vurduklarını, bir gidişinde COVID-19 testi yaptırmak için 2,5 saat beklediğini, bir kere de annesinin ameliyatını yanlış yaptıklarını öne sürdü.

İşte vatandaşın şikayetvar.com adlı siteye not düştüğü noktası virgülüne o yazı:

“Kocaeli Derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hizmet Eksikliği Ve Tedbirsizlik

Hizmet denilen bir şey yok zaten bir kere gittim yanlış iğne vurdular bir kere gittik Covid testi yaptırmak için 2 buçuk saat bekledik neymiş doktor evine uyumaya gitmiş poliklinikte iki tane doktor var, o gelmiyor acilin hastası bitmesi gerekiyormuş. Bir kere annemin ameliyatını yanlış yaptılar kısacası hastane hastane değil doktoru doktor değil.”

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Ağzı var diye 2 ay önce
Hastanelerde yanlışlik veya eksiklikler olabilir mi tabiki kul yapisi olabilir. Bu ayrı bir konu. Diyeceklerim de bu bayan için değil genel konusuyorum.Ağzı var diye her şeyi söyleyen kişiler var, covid testi için beklenebilir acil bir durum mu? Yoğun dönemde kuyruklar sıralar da oldu. Yanlış ameliyat derken hangi bilir kişi kim yanlıs olduğuna karar vermiş? Oğlunun çözdüğü problemde ki yanlisi bulamayanlar op.dr nun yanlışını dışardan buluyor. Ne eğitimi almış TV'den kadın kuşağı tıp dersleri olabilir mi ? Doktoru doktor değil hastane hastane değil derken hayatta kendi hangi işi düzgün yapıp örnek olmuş da binlerce insanın şifa bulduğu kurumu kotuluyor yaptığı iyi ve faydalı işleri bilmemiz bizi aydinlatir. Ağzı olanın düşünüp taşınıp karar konuşması daha isabetli olur. Hastası müşkül ve zor durumda olan herkese de Allah şifalar versin.
sağlıkcı 2 ay önce
sizin gibi sağlıkçının sesi diye bilinen sitede burada bu iddaların herhangi bir aslı varmı yokmu diye bakmadan haber yapıyo.. bravo size.
Gülünç haber 2 ay önce
Yanlış ameliyat yanlış iğne ama sonuç şikayetvari.com ????
kolay 2 ay önce
ortada 1 kişinin ağzından çıkan laftan başka bişey yok, delil yok, detay yok, iğne yanlışmış, ameliyat yanlışmış, o kadar kendinden eminse kişi malpraktis davası açsın, tazminatı alsın, sonra haber yapılsın, ama dedikoduya döndü habercilik işi. kurumlar hata yapmaz, kişiler hata yapar, kurumların adını kirletmek bu kadar kolay mı?
33
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?