Hastaneyi Su Bastı! Hastaların Üzerine Yağmur Kar Suyu Damlıyor!

Yozgat Yerköy ilçesinde, Yerköy Devlet Hastanesinde bazı servisleri su bastığı, hastaların üzerine yağmur kar suyu damladığı iddia edildi. Daha önce hastanenin yıkılarak yeniden yapılması planlandığı konuşuluyordu.

Hastaneyi Su Bastı! Hastaların Üzerine Yağmur Kar Suyu Damlıyor!

Türk Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Hayati Tuncal, Yerköy Devlet Hastanesi’nde çalışanları ziyaret etti, hastane çalışanlarıyla ile ilgili bilgi aldı.

TIKLAYIN

Hastanede çalışan personelin sorun ve sıkıntılarını dinleyen Tuncal, ‘’Maalesef hastanemiz hem çalışanlar hem de hastalar açısından çağın koşullarına ve Devletimizin imkanlarına uymayan koşullarda hizmet veriyor. Önceden dahiliye servisi olarak hizmet veren servisimiz üçe bölünmüş, çocuk servisi ve cerrahi serviste üst üste hizmet verir hale gelmiş, ameliyathane kapatılmış. Hastane odasını su basmış, hastaların üzerine yağmur kar suyu damlıyor iken, kimi hastane yöneticileri görevlerini yapmak yerine sendikacılık yapmaya başlamış. Hiç bir beldemiz hiç bir ilçemiz ve ilimiz de sahipsiz değildir’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2020, 22:50

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER