Hastanenin İç Koridorlarında Gezen Köpekler!

Viranşehir Devlet Hastanesi koridorunda köpekleri gören vatandaşlar, “Hayvanları seviyoruz ama hastanede dolaşmaları akıl alır gibi değil” diyerek tepki gösterdi.

Gündem 18.02.2020, 04:31 18.02.2020, 04:39 Güler Sağlam

Viranşehir Devlet Hastanesi'nin poliklinik bölümüne giren iki yavru köpek meraklı bakışlara neden oldu. Poliklinik içerisinde dolaşan iki yavru sokak köpeğini gören bazı vatandaşlar tepki gösterdi. Hayvanların hastaneleri girmesi yasak olduğu Türkiye’de dün Şanlıurfa’nın Viranşehir Devlet Hastanesi’nden şok bir görüntü çıktı.

Hastanenin giriş bölümünde sokakta gezen başıboş 2 yavru köpek hastanede dolaşıyor. Görüntüler Urfanatik whatsap ihbar hattılar gelen görüntüler Viranşehir Devlet hastanesinde koridorda dolaşan bir kişi tarafından çekildi. Bu sevimli 2 yavru köpek kapıdan içeri rahatça girip, hastanenin içinde dolaşarak, hastanede çalışan kişilere yönetim dersi vermiştir. Sorunların artık ne boyutlara ulaştığını gözler önüne sermiştir.

Şimdi bu köpeğe mi kızalım, içeriye girdiğini umursamayan personele mi? Hiçbir yetkilinin müdahalede etmediği fotoğrafta olanlar için Viranşehir Devlet Hastanesi ve Kamu Hastaneleri Birliğinden açıklama bekleniyor.

Kaynak: Urfanatik

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Sağlık Hayattır 2 yıl önce
O köpekler bir çok insanım diyenden çok daha temiz ve karakterli
25
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?