Hastanenin çevre düzenlemesi belediye tarafından yapıldı

Çınarcık Devlet Hastanesi bahçesinin çevre temizliği , bakımı ve düzenleme çalışmaları Çınarcık Belediyesi tarafından yapıldı. Belediye ekipleri tarafından Çınarcık Devlet Hastanesi bahçesinin çevre temizliği , bakımı ve düzenleme çalışmaları Çınarcık Belediyesi tarafından yapıldı.

Hastanenin çevre düzenlemesi belediye tarafından yapıldı

TIKLAYIN

Belediye ekipleri tarafından başlatılan çevre temizliği ve bakım çalışmaları kapsamında Çınarcık Devlet Hastanesi’nin bahçesinde bulunan ağaçlar budandı ve çevrede bulunan yabani otlar temizlendi. Gül ve fidan dikimi ile çevre düzenleme çalışmalarını tamamlanarak, hastane bahçesinin güzel bir görünüme kavuşturulması sağlandı .

Çınarcık Devlet Hastanesi binasının çevresinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız Numan Soyer ; "Çınarcık Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışımız gereği, eğitimden sağlığa, spordan sanata, hayatın her alanında, vatandaşlarımızın isteklerini kısıtlı imkanlarımıza rağmen karşılamaya dikkat ediyoruz. Devlet Hastanemizin binasının çevresinde ekiplerimiz gerekli bakım - onarım ve peyzaj çalışmalarını düzenli olarak yerine getiriyor. Amacımız hastalarımıza, hasta yakınlarımıza, ziyaretçilerimize ve hastane personelimize daha kaliteli hizmet götürmek. Ekiplerimizin titiz çalışmasıyla hastane bahçemiz yaz aylarına yakışır bir görüntüye kavuştu." dedi.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER