Hastanede Yürek Burkan Fotoğraf!

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde çekilen bir fotoğrafı görenler, insanlığın geldiği son durumu gözler önüne serdi. 6 çocuk annesi olduğu öğrenilen yaşlı kadın, hastane bekleme taburelerini birleştirerek geceyi Kocaeli Devlet Hastanesi’nde geçiriyor ve kimseden yardım kabul etmiyor.

Hastanede Yürek Burkan Fotoğraf!

TIKLAYIN

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde bekleme taburelerini birleştirerek geceyi hastane geçiren yaşlı kadın, herkesi derinden etkiledi. 6 çocuğu olduğu öğrenilen yaşlı kadın, gidecek yerinin olmadığını söyleyerek soğuktan korunmak için geceyi hastanede geçirdi. Bu durumu fark eden vatandaşlar, yardım etmek istese de yaşlı kadın kimseden bir yardım kabul etmedi. Üzerine battaniyeler alarak soğuktan korunmaya çalışan kadının bu durumuna şahit olan vatandaşlar, yetkililerden yaşlı kadına yardım edilmesini talep ediyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2019, 22:00

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
g.t
g.t - 8 ay Önce

konu ile ilgili olarak belediye ekiplerine bilgi verilmiş ve ekipler tarafından kişi alınmış ve barınma sorunu giderilmiş.

SIRADAKİ HABER