Hastane'de Skandal: Covid Pozitif Doktora 85 Hasta Baktırdılar!

Karamürsel Devlet Hastanesi’nde iddialara göre tam bir rezalet yaşandı. Kocaeli Karamürsel Devlet Hastanesi’nde görev yapan ve Covid-19 testi pozitif çıkan doktor Halil İbrahim Erol’a 85 hasta baktırdılar.

Gündem 12.10.2020, 10:23 12.10.2020, 10:24 Güler Sağlam
Hastane'de Skandal: Covid Pozitif Doktora 85 Hasta Baktırdılar!

Karamürsel Devlet Hastanesi’nde pratisyen hekim olarak görev yapan ve acil servisin sorumlusu olan Halil İbrahim Erol’un annesi ve babasının rahatsızlanması sonucu hastanede test yaptırması ve test sonucunun pozitif çıkması üzerine annesi ve babasıyla yaşayan doktor Halil İbrahim Erol’un da kendisine test yaptırıp sonucunun pozitif çıkmasına rağmen hastanede akşam Saat 16.00’ya kadar görev yaptırıldığı ve hasta baktırıldığı öğrenildi. Test sonucu pozitif çıkan acil doktoru Halil İbrahim Erol’un o gün 85 hastaya baktığı öğrenildi.

TIKLAYIN

Başhekim sessiz kaldı

AKP’nin en güvendiği projelerden birisi olan Sağlıktaki dönüşüm projesi ilimizde basiretsiz ve iş bilmez yöneticiler tarafından sürekli baltalanıyor ve sağlık sistemi ilimizde istenilen düzeyde çalışmıyor. Bu duruma ise ilimizdeki AKP’li yöneticilerde bildikleri halde sesini çıkarmıyorlar.

Kaynak: Vatan Kocaeli

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Ebe 4 ay önce
Hangi yönetici gecenin bir yarısı gelip acile hasta bakmaya gelir kesinlikle erkan bey adına yapılan asparagas bir haber üzücü
Hemşire 4 ay önce
Sağlık çalışanı olarak Sağlık Bakanlığı pozitif biriyle temasımız olduğu taktirde maskenizi takıp çalışın diyor, burada Erkan Bey i karalamaya yönelik haberler yapılmasına izin vermeyin lütfen. Erkan Bey bu gibi durumlarda başka yöneticiler gibi ego falan dinlemez giyer formasını gider acilde hastalara bakar yine de pozitif personelini çalıştırmaz.
kocaeli 4 ay önce
Ne yazık ki sözleşme dönemi olması ya da kişisel husumetleri ya da perde arkasında bilemediğimiz nedenler ile Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü yöneticilerini hedef alan bir ÖRGÜT ortaya çıktı. Bu kişiler çalışkan dürüst vatanına milletine bağlı yöneticileri seçerek yerel bir basın kuruluşuna aslı astarı olmayan sadece resmini paylaşıp altına nasılsa bir şeyler uydururuz mantığı ile çamur at izi kalsın diyerek yöneticileri karalamakta ve dolayısı ile de Kocaeli il sağlık müdürlüğü kurumunun işleyişini sekteye uğratmaya çalışmaktadırlar. Bu kişiler önce sağlık ile ilgili YAYINLATTIKLARI haberlerin altına yaptıkları yorumlar ile tehditler savurmakta ekibin tümüyle istifasını talep etmektedir. Yine bu yorumlarda isim vererek yaptıkları tehditler karşılık bulmazsa bir sonraki gün asparagas bir haber yaparak yöneticilerin itibarına saldırmaktadır. Bunlar aile din vb. kavramları dahi hiçe sayarak yönetici personel üzerinden aslen DEVLET KURUMUNUN İŞLEYİŞİNİ BALTALAMAK İÇİN ÇALIŞMA YÜRÜTEN ,içinde MEDYA, MEMUR ve EMEKLİ MEMUR kişileri barındırdığını düşündürmektedir. Hatta ve hatta izledikleri yöntemlere bakılırsa FETÖ terör örgütü de göz ardı edilmeden gerekli araştırma inceleme yapılmalı FETÖ den atılan memur şahıslar olup olmadığı da değerlendirilmelidir.
İhbar Önemli 4 ay önce
Hocam gönüllere tercüman olmuşsunuz olay budur işte ! Yaşanan durum aynı anlattığınız şekildedir. Lobi faaliyetleri yürütenler yalan haber ve sahtekar yorumcularla plan proje içerisinde yürütülüyor. Hatta bazen haber bulamadıkları için en basit dezenfaktan yok, hastane kirli, maske yok gibi küçük iftiralarla bile DEVLETİMİZİN KURUMLARINI KARALIYORLAR. Sırf kendi istedikleri adam gelsin diye şerefsizce iftira bile atabiliyorlar. Bu işin içine bilmeden chp sempatizanlarıda dahil oluyor. Fetöden atılan yada sağlığın içindeki kripto fetöcüler ve pkklı çalışanlar başı çekiyor. Emniyet.gov.tr ye ihbar edilip bunların tespiti yapılıp memuriyet görevlerine son verilmelidir
diş hekimi 4 ay önce
sağlık şalışanı pozitif çıkarsa ama ağır semtomu yoksa çalışmaya devam edecek,şuan prosedür bu
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?