Hastanede 'Selamımı neden almadın' dedi, doktorun üstüne yürüdü

Beydikdüzü'nde bir kişi, tedavi olmak için gittiği hastanede selamını almadığı gerekçesi ile doktorun üstüne yürüdü. Eşi ve çocuğunun bağırışlarına aldırmayan adamı hastanenin güvenlik görevlileri güçlükle durdurabildi. Yaşanan o anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Gündem 21.11.2021, 19:27 Zeynep Elmalı
Hastanede 'Selamımı neden almadın' dedi, doktorun üstüne yürüdü

Olay, sabah saatlerinde Beylikdüzü Devlet Hastanesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, eşi ve iki çocuğu ile hastanenin acil bölümüne tedavi olmak için gelen bir vatandaş, kendisi ile yeterince ilgilenmediği ve selamını almadığı gerekçesi ile doktorun üstüne yürüdü.

O sırada eşi ve çocuklarının bağırışlarına aldırmayan adam hastaneyi birbirine kattı. Hastanenin güvenlik görevlileri ve bazı vatandaşların tartışmaya müdahale etmesi ile olay daha fazla büyümeden son buldu. Yaşanan o tartışma anları ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (8)
Gerçek hemşire 1 hafta önce
Hemşire rumuzuyla yazan yorumcu. .doktorluk mesleğini asagilayan bu mesleğe karşı nefret oluşturacak yorumlar yazıyorsunuz. Bu suçtur.
hemşire 1 hafta önce
doktorların çoğu halka böyle davranıyor
Adam 1 hafta önce
Sen ölmedin mi daha öyle dediler di
doktor 1 hafta önce
hemşireleri bilmesek inanacaz sana.
doktor 1 hafta önce
hemşirelerin çoğu halka böyle davranıyor
Sağlıkçı 1 hafta önce
Sayın Bakanımız sağlık çalışanları sizin hizmetinizde derken onları yerde sürükleyip paspas yada kum torbası olarak kullanın size öyle hizmet edebilirler demek istememiştir diye düşünüyorum dışarıda kimseye yapamayacağınız şeyleri gelip hastahanede sağlık çalışanlarına yapmayın onlar size meslek icabı tepki veremiyor verse suçlu oluyor bakanımız zamanında alkışlattığı çalışanları hizmetçi yaptı sağolsun
vatandaş 1 hafta önce
hakediyorlar ama
Sqglikci 1 hafta önce
Sagluk cqlisanlari gunde yuzlerce jisi ile muhattap olsun ne oldugu belirsiz bir manyak gelwin selqmimi almadi diye seni dovsun uc kurusa
5
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?