Hastanede Polise Atar Yapanlar Hakkında Karar Belli Oldu!

Geçtiğimiz hafta Balıkesir'de kavga sonucu tedavi için geldikleri hastanede polislere atarlanarak üzerlerine yürüyen ve bu görüntülerin sosyal medyada yayınlanması üzerine büyük tepki toplayan iki şahıs hakkında mahkemenin verdiği karar belli oldu .

Hastanede Polise Atar Yapanlar Hakkında Karar Belli Oldu!

TIKLAYIN

Balıkesir'de bulunan Atatürk Şehir Hastanesi'nde kaydedilen görüntüler sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Karıştıkları kavga sonrasında tedavi için gittikleri hastanenin acil servisinde, hastane polisi ile tartışarak üzerlerine yürüyen Nihat Y. ve Burak B. sosyal medya tepkileri üzerine emniyet güçleri tarafından yakalanarak hakim karşısına çıkartıldı.

TUTUKLANDILAR!

Amatör bir kameraca çekilen o anlarda şahısların polislerin üzerine yürüdüğü ve elini kolunu sallayarak kendilerince "kabadayı" rolüne girdikleri görüldü. Kameraya yansımayan görüntülerde ise şahısların hastane dışında bekleyen ekipler tarafından gözaltına alındığı ifade edildi. Polise mukavemet ve kavgadan dolayı haklarında işlem yapılan Nihat Y. ve Burak B., bugün çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2019, 19:15

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerh
Şerh - 10 ay Önce

Tarihe bugünü de şerh düşün saglikcinin burnunu kıran, kolunu kıran, kafasını yaran, ana avrat söven serbest !
Polise sadece atar yapan tutuklu yargılanan ülke !! Hey yavrum adaletin batsın...

Hakan
Hakan - 10 ay Önce

Başlık atmışsınız karar belli oldu diye ne karar verildi kaç yıl yatacaklar kafaları kopacakmı onu yazında bilelim başlığa uygun olsun hemde net sonucu bilelim bari

gg
gg - 4 ay Önce

ee hastaneler de güvenliklere hep saldırı oluyor ama polise mukavemet olunca tabi tutuklanıyor ülke muz cumhuriyeti olmuş iyice

SIRADAKİ HABER