Hastanede Park Değil Park Etme Sorunu Var!

Son zamanlarda Çankırı Devlet Hastanesinde Uzman doktorlarında gelmesi ile birlikte vatandaşlar tedavi olmak için şehir dışına gitmek yerine burada tedavi olmayı tercih ediyor. Durum böyle olunca da oto parkta zaman zaman sorunlar yaşandığı da oluyor.

Gündem 24.02.2020, 20:51 Güler Sağlam
Hastanede Park Değil Park Etme Sorunu Var!

Bu gün (pazartesi) haftanın ilk günü nedeni ile oto parkta yer kalmamış gibi görünse de  vatandaşlar: sürücülerin araçlarını düzgün park etmeleri halinde oto park sorunun yaşanmaya bileceğini ifade ediyorlar.

TIKLAYIN

Vatandaş” Park alanın belirgin çizgilerle  belirlenmesi halinde vatandaşlar park alanlarına araçlarını çekerler. Sizlerinde gördüğü gibi bir çok araç arasında çok fazla alanlar kalmış. Park genelinde bunu düşündüğümüzde en azında 25 – 30  araç daha park edebilir. Meydana bırakılan araç sayının toplamı o kadar yok. Park düzenlemesi sonrada parka ihtiyaç duyulur ise yetkililerde bir çözüm bulurlar diye düşünüyorum.

Ayrıca araç sürücülerinin telefon numaralarını araçlarının görünelecek bir yerine bırakmaları durumunda olası mağduriyetleride önler ”dediler.

Kaynak: Çankırı Haber 18

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?