Hastanede Park Değil Park Etme Sorunu Var!

Son zamanlarda Çankırı Devlet Hastanesinde Uzman doktorlarında gelmesi ile birlikte vatandaşlar tedavi olmak için şehir dışına gitmek yerine burada tedavi olmayı tercih ediyor. Durum böyle olunca da oto parkta zaman zaman sorunlar yaşandığı da oluyor.

Hastanede Park Değil Park Etme Sorunu Var!

Bu gün (pazartesi) haftanın ilk günü nedeni ile oto parkta yer kalmamış gibi görünse de  vatandaşlar: sürücülerin araçlarını düzgün park etmeleri halinde oto park sorunun yaşanmaya bileceğini ifade ediyorlar.

TIKLAYIN

Vatandaş” Park alanın belirgin çizgilerle  belirlenmesi halinde vatandaşlar park alanlarına araçlarını çekerler. Sizlerinde gördüğü gibi bir çok araç arasında çok fazla alanlar kalmış. Park genelinde bunu düşündüğümüzde en azında 25 – 30  araç daha park edebilir. Meydana bırakılan araç sayının toplamı o kadar yok. Park düzenlemesi sonrada parka ihtiyaç duyulur ise yetkililerde bir çözüm bulurlar diye düşünüyorum.

Ayrıca araç sürücülerinin telefon numaralarını araçlarının görünelecek bir yerine bırakmaları durumunda olası mağduriyetleride önler ”dediler.

Kaynak: Çankırı Haber 18

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER