Hastanede oksijen tüpü patladı: 1 yaralı (Güncelleme)

Samsun'da bir hastane personeli başka bir odadan getirdiği oksijen tüpünü yerine takarken elinde patladı. Olayda hastane personeli yaralandı

Gündem 13.05.2021, 18:23 13.05.2021, 18:29 Zeynep Elmalı
Hastanede oksijen tüpü patladı: 1 yaralı (Güncelleme)

Olay, İlkadım ilçesinde bulunan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Erhan Çakır görev yaptığı hastanenin acil kısmında bulunan kırmızı alandaki oksijen tüpünü sarı alandaki bir odaya taşıdı. Bu sırada tüpü yerine takmak isteyen Çakır'ın elinde oksijen tüpü patladı.

Patlama sonucu yüzünün ve vücudunun belli bölgelerinde yanıklar oluşan Erhan Çakır hemen tedavi altına alındı. Patlamanın ardından olay yerine olay yeri inceleme polisleri sevk edildi. Yapılan müdahalenin ardından Erhan Çakır'ın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hasta almaya gittiği sırada oksijen tüpünün patladığını söyleyen Çakır, "Hemen odadan çıktım. Yüzüm ve vücudumda yanıklar oluştu" dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Liyakat mı?O da ne!!! 5 ay önce
Bu hastanenin teknik müdürü vhki!!!!yanlis okumadınız.hastanede mühendis yoktur diyeceksiniz.insaat mühendisi var,makine mühendisi var,elektrik mühendisi var ama bunların "teknik müdür" olacak torpilleri yok.Burasi Samsun.
Şikayet 5 ay önce
O tüplerin kontrolü yapılmış miydi ya da eğitim verilmiş miydi hemen incelenmeli tabi evraklar eski tarihli olusturulmadan
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?